Hledáte perfektní vánoční dárek? Darujte čas a cestu ke krásné postavě s BodyBody Florentinum!

Světla venku ubývá, trápí nás zmrzlé ruce i tváře a na nos usedají první sněhové vločky. Ze všech koutů nás obklopují vánoční symboly, v televizi hrají vánoční reklamy a koledy, vůně svařeného vína i cukroví je všude kolem.

BodyBody studio
Zobrazit fotografii v galerii

Ale vy místo toho, abyste zvolnili a v klidu si začali užívat toto krásné období, myslíte na to, co vše je před Vánoci potřeba koupit, zařídit i uklidit. Stresovat vás může také to, že ještě nemáte nakoupené vánoční dárky a co hůř, postrádáte inspiraci. Máme tak pro vás nápad! Darujte vašim blízkým čas. V dnešním uspěchaném světě je čas jednou z nejcennějších věcí. V BodyBody Florentinum to dobře víme nejen proto, že se nacházíme přímo uprostřed rušného business centra, kde je každá minuta drahá. Proto jsme tréninky uzpůsobili tak, že na procvičení celého těla stačí pouhých 20 minut. Místo hodin strávených v posilovně každý týden tak stačí jen 2 x 20 minut a přitom cvičení přináší prokazatelně stejné výsledky. 


Naše revoluční fitness studio BodyBody využívá při tréninku přirozený pohyb v kombinaci s elektrickou stimulací svalů (EMS), a tím poskytuje klientům tu nejefektivnější tréninkovou metodu současnosti. Cvičení umožňuje bezpečně procvičit až 90% svalstva za neuvěřitelných 20 minut cvičení a nezatěžovat přitom klouby ani vazy. BodyBody tréninky pomáhají efektivně hubnout, posilovat, formovat postavu včetně problémových partií, zvyšovat fyzickou kondici a výkonnost. Navíc díky impulsům velice účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři a tak spolehlivě redukují bolesti zad, vhodné jsou také například i k posílení pánevního dna po porodu nebo jako prevence před zraněními. Tréninky jsou ideálním řešením pro zaneprázdněné klienty, kteří si do exkluzivního studia nemusí brát ani tašku na cvičení, studio jim vše potřebné zajistí a osobní trenér navíc každému připraví tréninkový plán na míru. 


Metoda je nejen funkční, ale také zcela bezpečná – používá ji třeba Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě. „Praktické zkušenosti dokazují, že se jedná o velmi účinnou metodu posílení svalů. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky," říká přednosta kliniky u Sv. Anny prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc. 


Pokud vás tato revoluční metoda zaujala a uvažujete o tom, že byste tréninky vyzkoušeli vy, nebo vaši blízcí, máme dobrou zprávu. Připravili jsme pro vás speciální vánoční dárek, který zahrnuje vstupní měření BMI a 2 tréninky s osobním trenérem. Vše jen za 995 Kč. Tímto krásným a zdraví prospěšným dárkem můžete na Vánoce obdarovat svou rodinu, přátele i kolegy. Anebo si o ně můžete napsat Ježíškovi vy sami. Trénink je vhodný jak pro muže tak ženy, sportovce i nesportovce, časově vytížené osoby, ženy po porodu, ale i např. pro starší osoby či osoby po úrazu. 


Vouchery si můžete objednat přes webové stránky bodybody.cz nebo přímo na recepci našeho studia na adrese: Na Florenci 2116/15, Praha 1. Rádi Vám je samozřejmě zašleme i poštou. 


V BodyBody Florentinum se můžete těšit na exkluzivní, prostorné studio, které je velmi moderně a komfortně zařízené. Nachází se navíc v samotném centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Studio disponuje těmi nejlepšími EMS stroji na trhu, kterými jsou zařízení společnosti XBody. Můžete si tak být jisti, že kromě profesionálního a vstřícného přístupu trenérů a personálu bude i váš trénink na špičkové úrovni. 


Více informací o EMS, studiu BodyBody a vánočním balíčku naleznete na stránkách www.bodybody.cz nebo na našich facebookových stránkách www.facebook.com/bodybodyflorentinum/.


Připravila: Katka
Foto: BodyBody

DISKUZE K ČLÁNKU

9

Tento dárek by byl skvělý pro mou mámu

ODPOVĚDĚT

6

dobrý dárek

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Proč vybrat dětem nějaký sport?

Proč vybrat dětem nějaký sport?

Na začátku školního roku mnozí rodiče zvažují, jak naložit s volným časem svých potomků. Jednu...

Ria tampóny SPORT

Soutěž o speciální tampóny vhodné pro sportovní aktivity

Značka Ria jako první přichází s inovací, která nabídne komfort všem aktivním ženám, i když...

Ugly sneakers! Seznamte se!

Ugly sneakers! Seznamte se!

Ugly znamená v českém překladu ošklivý.

Preventan Sport

Preventan® sport

Preventan®, česká řada doplňků stravy na podporu imunitního systému, přichází s novinkou Preventan® Sport pro...

Titulka pro: Ideální sport = zumba

Ideální sport = zumba

K nejoblíbenějším sportům patří v poslední době zumba snad proto, že je plná hudby, tance...

Titulka pro: Módní trendy jara

Módní trendy jara

Jaro se už pozvolna blíží a obchody už nabízejí své jarní kolekce. Podívejte se, co...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

POSTÝLKA PRO MIMINKO

Ahojky, neznáte nějakou dobrou stránku kde najdu pěkné ...

NESPAVOST

Kdo s tím máte taky problém, poraďte prosím, co vám ...

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Ahoj, vybírám kvalitní a originální náušnice, poraďte ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz