Kateřina Mátlová v roli moderátorky

Kateřina Mátlová (34) má mnoho práce nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Aby nezahálela, ke zpívání se skvěle živí i moderováním. Objevila se i na exkluzivní akci, kde představila trendy světových kadeřníků.

Titulka pro: Kateřina Mátlová v roli moderátorky
Dalších 5 fotografií v galerii

Kateřina Mátlová (34) má mnoho práce nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Aby nezahálela, ke zpívání se skvěle živí i moderováním. Objevila se i na exkluzivní akci, kde představila trendy světových kadeřníků.

 

 

 „Strašně ráda moderuju, jsem takový exhibionista. Nabídka od pořadatelky akce Markéty Davidovich mě hrozně potěšila,“ přiznala Mátlová, která moderuje v pěti světových jazycích. „Často si mě najímají na závodech F1, kde nejen zpívám, ale i moderuji. Mám výhodu, že mimo angličtinu a němčinu, mluvím i francouzsky a italsky. A to se vždy hodí. 

Na Hair Max Tour jsem mluvila převážně česky, ale na této show, se předvedli nejlepší z nejlepších z řad předních českých a světových kadeřníků. Ti během dvou dnů v Brně a Praze předvedly nejnovější trendy a kolekce předních značek profesionální vlasové kosmetiky na českém trhu,“ okomentovala dění na show. 

 

 

Katka však na módní trendy moc nedává a drží se svých dlouhých blond vlasů. „Já mám ráda klasiku. Nedávno jsem si nechala ztmavit svoje blond vlasy a byla jsem z toho nešťastná, takže se držím své osvědčené blond hřívy.

Co se týče délky vlasů, mám ráda delší a hustší. Bohužel jsem od přírody nebyla obdařena hustou hřívou, proto si nechávám vlasy prodlužovat. Jsem takto spokojená a můj přítel Yohan také,“ dodala Mátlová.

 

 

 

 

Mátlová s charismatickým exotickým fešákem Yohanem randí necelý rok. „Yohan je Turek, ale více jak rok podniká v Čechách. Česky umí jen pár hezkých slovíček, ale učí se," dodala Kateřina.

-juf-

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz