Klinika krásy Anděl

Toužíte odstranit nějakou chybičku na své kráse a přemýšlíte nad návštěvou plastického chirurga? Pak dobře zvažte, na jakou kliniku se vydáte. Svěřte se pouze do rukou skutečných odborníků, vždyť jde nejen o krásu, ale ve finále i o vaše zdraví.

Titulka pro: Klinika krásy Anděl

 

Toužíte odstranit nějakou chybičku na své kráse a přemýšlíte nad návštěvou plastického chirurga? Pak dobře zvažte, na jakou kliniku se vydáte. Svěřte se pouze do rukou skutečných odborníků, vždyť jde nejen o krásu, ale ve finále i o vaše zdraví.
 

Sázkou na jistotu je Klinika krásy Anděl, kde se specialisté zaměřují mimo jiné na procedury, jako jsou například neinvazivní bezbolestná liposukce, odstraňování celulitidy, lifting těla i obličeje, ale také korekce akné, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Klinika navíc nabízí i špičkové kosmetické služby. „Naše klinika disponuje pouze tím nejlepším technickým vybavením. Příkladem jsou přístroje pro estetickou medicínu firmy BTL, která patří v této oblasti mezi světovou špičku. Z kosmetiky používáme výhradně německou značku PHYRIS.“ říká Alena Jírů, majitelka a zakladatelka Kliniky krásy Anděl.

 

Zcela ojedinělá je pak služba trvalé epilace pomocí pulsního světla, kterou Klinika nabízí až do konce února s garancí spokojenosti. „V rámci zakoupeného balíčku pro epilaci kterékoliv části těla může klientka opakovat procedury tak dlouho, než bude s výsledkem sama spokojena,“ dodává Alena Jírů. Navíc je akce možné mezi sebou kombinovat.

 

Veškeré procedury aplikované na Klinice krásy Anděl jsou naprosto bezpečné, neinvazivní, zdravotně nezávadné a pro klienta vysoce komfortní. Stejně jako použité přístroje jsou i ony založené na nejnovějších poznatcích moderní technologie a medicíny a vykazují mimořádně vysoké a trvalé výsledky.

 

Více informací hledejte na www.klinikakrasyandel.cz.

 

Připravila: Zuzana
Foto: Klinika krásy Anděl
29. 12. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz