Soutěž o vstupenky na český muzikál Mauglí, jsme jedné krve.

Znáte Kiplingovy knihy džunglí? Malý Mauglí se stal idolem už mnoha dětí. Nyní vtáhne do děje i dospělé diváky. Muzikál Mauglí, jsme jedné krve bude mít premiéru v pražském Divadle Kalich 12. září 2013.

Titulka pro: Soutěž o vstupenky na český muzikál Mauglí, jsme jedné krve.
Zobrazit fotografii v galerii

Osvědčená autorská dvojice Ondřej Soukup - Gabriela Osvaldová přicházejí s dalším rodinným tématem muzikálu. Se sympatickou nadsázkou vyprávěný příběh zavádí diváky do pestrého světa nebezpečné i čarokrásné džungle, který je výstižným obrazem spíše naší lidské společnosti než té zvířecí.

Muzikál o přátelství, lásce, ale i o boji o přežití provází kromě nápadité hudby Ondřeje Soukupa a vtipných textů Gabriely Osvaldové také neotřelá režie mladého režijního tandemu SKUTR, která diváky překvapuje efektními výrazovými prostředky sahajícími až ke špičkovým akrobatickým číslům. Ve výpravné show uvidíte ty nejlepší umělce, schopné suverénně zvládat vysoké nároky na zpěv, herectví i tanec.

Pantera Baghíru si zahraje Jiří Korn. Ten zasvětil letošní léto kromě zkoušení divadla ještě přípravě nové desky svého 4TETu. “Tlak to bude velký, ale na zkoušení se těším. Bude to děs-běs.” Naštěstí se kvůli nabitému pracovnímu programu nemusí vzdát oblíbené prázdninové zvyklosti, totiž společného zájezdu se členy 4TETu. “Sice trávíme společně dovolenou, ale nemáme striktně sladěný program. Potkáváme se na pláži, na večeřích, ovšem jinak si dělá každý co chce a jak chce. Nám to tak vyhovuje a zatím nás to baví.”

Obávaného tygra Šer chána hraje Jan Kříž, který trávil první polovinu července na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově a také snahami o výchovu čerstvého štěněčího přírůstku - japonské dogy Sayi, kterou si pořídil se svou partnerkou, herečkou Marií Blahynkovou. Kvůli čilému a prý velmi zvídavému štěněti musel několikrát přehodnotit nápad, kam doma umístit vzácnou vázu od Bořka Šípka, jíž letos získal jako vítěz muzikálové kategorie Cen Thálie. “Pokud mi to dovolí natáčecí plán jednoho televizního projektu, tak vyrazíme s naším štěnětem Sayou do Vysokých Tater. Jako dítě jsem tam často jezdil s rodiči a přepadla mě letos chuť si do Tater zas zajet a vydrápat se na nějaký ten kopec."

Lucia Šoralová (vlčice Rákšasí) tráví léto se svou devatenáctiměsíční dcerou Rebekou, proto o nadcházejícím zkušebním období mluví s nadsázkou jako o době odpočinku: “Byla jsem s děťátkem u moře, takže o oddychu se mluvit nedá. Ale v létě mě čeká pár koncertů s kapelou, například na festivalech SázavaFest nebo Colours of Ostrava. A největším oddychem těchto prázdnin pro mne bude právě zkoušení muzikálu Mauglí, protože děťátko bude s chůvou a já si budu hrát."

Nezapomenutelný zážitek slibují rovněž kostýmy naší přední výtvarnice Simony Rybákové a scénografie Jakuba Kopeckého.

hudba: Ondřej Soukup
libreto, texty: Gabriela Osvaldová
spoluautor libreta: Miroslav Mirčev
režie: SKUTR
choreografie: Jana Burkiewiczová, Adéla Stodolová Laštovková
scéna: Jakub Kopecký
kostýmy: Simona Rybáková
pěvecké nastudování: Ľubo Dolný

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.divadlokalich.cz/repertoar/55-maugli/

Tři z vás můžete vyhrát 2 vstupenky na představení muzikálu Mauglí, jsme jedné krve, které proběhne 13. 9 .2013 od 19:00 hod. Vstupenky budou připraveny na jména výherců na pokladně.

Soutěž probíhá od 1. do 8. 9. 2013.

Foto: Divadlo Kalich
1. 9. 2013

Výherci:

xuludxulud
regina
Designerka

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

E-SHOP DROGERIE

Ráda bych tip na e-shop kde bych koupila kvalitní prací ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz