Tipy

Bachova esence: Aspen / topol osika

Esence Aspen je vhodná pro lidi, kteří bez určitého důvodu propadají náhlým strachům a obavám, a kteří jsou proto všeobecně nervózní a úzkostliví.

Typickým způsobem použití Aspenu je po probuzení se ze zlého snu, nebo i tehdy, když byl sen hned zapomenutý. Aspen pomáhá malým dětem, které trpí nočními můrami a pocity strachu.

Typické strachy typu Aspen se mohou objevit přes den i v noci: když je člověk sám nebo ve společnosti přátel, může přijít nevysvětlitelná úzkost nebo předtucha hrozícího neštěstí, doprovázené i chvěním.

Pozitivní potenciál Aspenu je stav vnitřního klidu, jistoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí přání po nových dobrodružstvích a prožitcích, bez ohledu na těžkosti a nebezpečí.

Dr. Bach k tomu napsal: „Když toto poznání přijmeme, pak zanecháme bolesti a utrpení, pak leží za námi starost, obava či strach, přerosteme všechno kromě radosti ze života, radosti ze smrti a radosti z naší nesmrtelnosti…můžeme jít touto cestou přes jakékoliv nebezpečí, přes jakékoliv těžkosti, osvobození od strachu.“

Více informací najdete na www.bachovaterapie.cz.

Připravila: Romana Hájková

Zdroj informací: Bachova terapie
Zdroj fotografií: Bachova terapie
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků