Tipy

Bambusové povlečení Luna: darujte luxus a pohodlí

Poohlížíte se po skutečně výjimečném daru pro novomanžele nebo k významnému jubileu? Chcete svou milovanou polovičku obdarovat něčím luxusním a praktickým zároveň? Vsaďte na bambusovou řadu od Matějovského!

Kolekce bambusového povlečení a ručníků Luna poskytuje dokonalý komfort v každém ročním období a je pohlazením i pro tu nejcitlivější pokožku. Mikrostruktura vlákna způsobuje, že v horku je o 2 až 3 stupně chladnější než bavlna. A v zimě zase zaručeně lépe zahřeje.

„Bambusové vlákno obsahuje složku, díky které je přirozeně antibakteriální a bakteriostatické. Bambus se tak v přírodě dokáže chránit před bakteriemi a plísněmi, a stejným benefitem oplývají i textilie z něj vyrobené. Bambus navíc patří mezi obnovitelné zdroje, takže je jejich výroba ekologicky šetrná,“ vysvětluje Kateřina Vařechová, obchodní ředitelka společnosti Matějovský, tradičního českého výrobce ložního povlečení a bytového textilu.

Luxusním dárkovým setem bytových doplňků z bambusového vlákna oslníte při každé příležitosti. Za zvýhodněnou cenu můžete vybírat ze čtyř různých kombinací. Ložní povlečení barevně sladěné s ručníkem obdržíte zabalené v elegantní přírodní dárkové krabici.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Matějovský povlečení
Zdroj fotografií: Matějovský povlečení
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků