Kosmetika

Barevný průvodce: která barva rezonuje s vaší osobností

Sbírání kytiček

Už vás trochu unavuje všudypřítomná Barbie růžová? Nejste sami. Představíme vám svěží spektrum odstínů, které vám dají nový náboj. Pojďme společně prozkoumat nejoblíbenější barvy pro rok 2024, od ohnivě rudé až po zklidňující odstíny matcha zelené.

Nechte se na své cestě k těm nejlepším výrobkům vést trendy barvami pro rok 2024. Každý odstín má svůj vlastní příběh a rezonuje s jiným typem osobnosti. Výrobky, které tyto tóny ztělesňují, jsou zároveň prožitkem, emocí, jedním kouskem pulzujícího světa, v němž žijeme. Nechte se těmito barvami inspirovat a nechte je k sobě promlouvat v praktických produktech, které si vyberete.

Chladivá matcha

Cool Matcha, uklidňující pastelová zeleň, svými až terapeutickými účinky představuje most mezi přírodou a technologií. Ve světě plném úzkosti a stresu její konejšivý tón přináší okamžik odpočinku a rozjímání. Tato dokonalá kombinace rostlinné zeleně a zpřítomňujícího pastelového nádechu nám připomíná, že je dobré zpomalit a najít klid v kráse jednoduchosti.

Tip pro ženy, které si cení okamžiků klidu a vědomého vnímání přítomnosti.

Hlavní foto: Víceúčelový čisticí gel Optimals Urban Guard, Toaletní voda Joyce Jade, Sprchový gel s bio aloe vera Simple Joys Love Nature

Žhavá červená

Úžasně interesantní, oslňující rudá byla vždy ztělesněním vášně, energie a odvahy. V nové sezóně vstoupila rudá do světel reflektorů v jasném, intenzivním odstínu, který volá po pozornosti a vytváří silný emoční náboj. Jádrem této barvy je symbolika touhy po světě, který je přátelštější, ohleduplnější a plný lásky k nám i lidem kolem nás.

Tip pro ženy, které se nebojí být vidět a slyšet.

Parfémovaná voda Divine Exclusive, Rtěnka Giordani Gold Iconic SPF 15 v odstínu Iconic RedTekutá rtěnka The ONE Colour Unlimited Ultra Fix v odstínu Fire Crimson
Parfémovaná voda Divine Exclusive, Rtěnka Giordani Gold Iconic SPF 15 v odstínu Iconic Red,
Tekutá rtěnka The ONE Colour Unlimited Ultra Fix v odstínu Fire Crimson

Slabost pro meruňkovou

Střední odstín oranžové, který vyzařuje teplo a optimismus – podle očekávání se stala barvou roku 2024. Tento vitaminový odstín čerpá z krásy přírody a podtrhuje její vitalitu i vyvážený přístup ke zdraví a celkové pohodě. Harmonická směs meruňkové s náznaky korálových tónů tomuto odstínu propůjčuje auru energie a podporuje kreativitu a pozitivní přístup v dobách nejistoty.

Tip pro ženy, které vyzařují pozitivní postoj a chuť do života.

Tonizační sprej Waunt Smooth Cheeks, Tónovaný korekční krém Waunt Woke Up Like This, Rozjasňující hydratační sérum Waunt Go Glow
Tonizační sprej Waunt Smooth Cheeks, Tónovaný korekční krém Waunt Woke Up Like This,
Rozjasňující hydratační sérum Waunt Go Glow

Půlnoční švestková

Temně švestková Midnight Plum se nechává inspirovat novým kosmickým věkem a evolucí metaverza, ukrývá v sobě velkou sílu a fascinuje záhadnou vábivostí. Oproti své digitální levandulové předchůdkyni Digital lavender je tato barva oslavou temnoty a nese s sebou pocit tajemna, gotiky, mystéria věcí ukrytých pod povrchem. Toužíme po úniku ze všední existence a tento odstín rezonuje s naším přáním prozkoumat neznámé a snít sny překračující hranice běžné reality.

Tip pro ženy, které mají sklon žít ve svých vzdušných zámcích.

Zpevňující kapsle Royal Velvet, Sprchový gel se švestkou a myrhou Essense&Co. Plum & Myrrh, Parfémovaná voda Magnetista
Zpevňující kapsle Royal Velvet, Zázračný kelímek s černým rybízem, Parfémovaná voda Magnetista

Komerční prezentace

Zdroj informací: Oriflame
Zdroj fotografií: Oriflame
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků