Akce

Benefiční koncert Motýlek

Sbírání kytiček

V letošním roce uplyne již 10 let od založení neziskové organizace Sdružení na pomoc dětem s handicapy, která v Praze 14 provozuje Komunitní centrum Motýlek. A právě při příležitosti tohoto významného a kulatého výročí proběhne 3. června 2011 od 14 hodin v Areálu Šeberák slavnostní koncert s pestrým programem, jehož výtěžek bude věnován na podporu aktivit dětí s postižením, které jsou klienty centra. Záštitu převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a Úřad městské části Praha 14.

Program pro děti začíná ve 14 hodin. Můžeme se těšit na odpoledne plné krásné hudby, během něhož vystoupí ve 14:30 také host ze Slovenska – Ján Mitaľ & Gionno, objev roku v anketě Slávik 2010. Po slavnostním přivítání v 15:30 zazpívá šansoniér Jiří Dědeček, Pokojové trio Ivana Hlase, latin-jazz trio Vesny Cáceres či irskou muziku zahraje kapela Jauvajs. Doprovodný program bude probíhat až do 22. hodiny. Koncertem provede patronka Motýlku, moderátorka Ester Janečková. Vstupenky v ceně 150 Kč je možné zakoupit v prodejní síti TicketPro, v KC Motýlek a v restauraci Šeberák. Pro děti do 10 let vstup zdarma. Generálními partnery koncertu jsou S.O.S. – DEKORACE a PPF Banka.

Sdružení na pomoc dětem s handicapy bylo založeno v roce 2001 a v současné době poskytuje v Komunitním centru Motýlek dvě sociální služby. Centrum denních služeb je registrovanou sociální službou určenou dětem se zdravotním postižením ve věku od 2 do 18 let. Nízkoprahové zařízení „Klub Pacific“ nabízí služby sociálně znevýhodněným dětem a dospívajícím od 6 do 18 let z pražského sídliště Černý Most, kteří se nacházejí v obtížné životní situaci. Třetím významným projektem je mateřské centrum, jež poskytuje rozmanité programy rodinám s dětmi do 6 let.

Více informací na http://www.motylek.org

Připravila: Katka
Foto: Motylek
31. 5. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků