Hobby

Červen: energie koně

A je to tady. Nejsilnější a nejaktivnější energie přichází v červnu rychlostí divokého koně. Kdo ho umí zkrotit, může zažít vynikající jízdu.

Kdo ho nezvládne, může skončit dosti potlučený. A kdo ho nevyužije, zůstane stát pozadu v prachu kopyt těch, kteří na ně naskočili a rychlostí trysku se řítí ke svému cíli. 

Ano, přesně tak budou působit energie června. Je to měsíc, kdy Slunce dosáhne svého vrcholu, přijde letní slunovrat a my zažijeme nejdelší den celého roku. V tomto měsíci máte k dispozici nejsilnější a nejaktivnější energie. Proto by bylo opravdu škoda, kdybyste je plně nevyužili. Díky nim se můžete opravdu rychle posunout ke svému cíli. A navíc můžete cestou stihnout ještě hodně dalších věcí. 

Pokud se nebudete zdržovat detaily, můžete se opravdu rychle posunout dál. Kůň detaily nemusí a jen ho zdržují. Ale pokud plánujete nějaké činnosti, které jsou na detailech založené, pak buďte dvojnásobně obezřetní. Mohli byste mnoho důležitých detailů přehlédnout a přivodit si kvůli tomu hodně problémů. 

Co Kůň umí nejlépe je strhnout ostatní pro svoji věc. Proto vložte veškerou svoji energii k tomu, abyste zazářili, oslnili a nadchli ty, které ke svému cíli potřebujete. Vše prezentujte se silnými emocemi, nadšením a touhou. Tyto silné emoce pak přeneste na ostatní a ti vám pomohou se k cíli dostat ještě rychleji a bez vašeho úsilí. 

Kůň je energií Ohně, tj. musí být vidět. Vše, co potřebujete zviditelnit, stavte na odiv ostatních. Pořádejte velké akce, pozvěte hodně lidí. Buďte velcí a nepřehlédnutelní. Čím více budete vidět, tím více energie tak můžete získat. Davy jsou silnější, než jednotlivci a dokáží vás nabít opravdu velkou silou. Stačí si jen představit, jak několikatisícové publikum dokáže nabít energií rockové kapely. Přesně tento efekt nyní můžete mít k dispozici. 

Využívejte energii společnosti. Choďte mezi lidi, na různé akce, nebo sami nějakou zorganizujte. Kůň je živel, tak se ho nebojte a co nejvíce ho využijte. Jděte do toho srdcem. I když se stane nějaká chyba, Kůň se přes ni dokáže snadno přenést. 


Hlavně nebuďte pasivní. Nečinnost, přílišná váhavost a neschopnost se pustit do akce vás mohou stát opravdu mnoho. Ostatní toho využijí a nechají vás daleko za sebou.


Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com

Foto: 123rf


Diskuze: příspěvků