Hobby

Červen: vládne nám energie koně

Sbírání kytiček

Nejsilnější a nejaktivnější energie přichází v červnu rychlostí divokého koně. Kdo ho umí zkrotit, může zažít vynikající jízdu.

Kdo ho nezvládne, může skončit dosti potlučený. A kdo ho nevyužije, zůstane stát pozadu v prachu kopyt těch, kteří na ně naskočili a rychlostí trysku se řítí ke svému cíli.

Energie června

Ano, přesně tak budou působit energie června. Je to měsíc, kdy Slunce dosáhne svého vrcholu, přijde letní slunovrat a my zažijeme nejdelší den celého roku. V tomto měsíci máte k dispozici nejsilnější a nejaktivnější energie. Proto by bylo škoda, kdybyste je plně nevyužili. Díky nim se můžete rychle posunout ke svému cíli. A navíc můžete cestou stihnout ještě hodně dalších věcí.

Pokud se nebudete zdržovat detaily, můžete se rychle posunout dál. Kůň detaily nemusí a jen ho zdržují. Ale pokud plánujete nějaké činnosti, které jsou na detailech založené, pak buďte dvojnásobně obezřetní. Mohli byste mnoho důležitých detailů přehlédnout.

Co kůň umí nejlépe je strhnout ostatní pro svoji věc. Proto vložte veškerou svoji energii k tomu, abyste zazářili, oslnili a nadchli ty, které ke svému cíli potřebujete. Vše prezentujte se silnými emocemi, nadšením a touhou. Tyto silné emoce pak přeneste na ostatní a ti vám pomohou se k cíli dostat ještě rychleji a bez vašeho úsilí.

Kůň je energií ohně, musí být vidět. Vše, co potřebujete zviditelnit, stavte na odiv ostatních. Pořádejte velké akce, pozvěte hodně lidí. Buďte velcí a nepřehlédnutelní. Čím více budete vidět, tím více energie tak můžete získat. Davy jsou silnější, než jednotlivci a dokáží vás nabít opravdu velkou silou. Stačí si jen představit, jak několikatisícové publikum dokáže nabít energií rockové kapely. Přesně tento efekt nyní můžete mít k dispozici.

Využívejte energii společnosti. Choďte mezi lidi. Kůň je živel, tak se ho nebojte a co nejvíce ho využijte. Jděte do toho srdcem. I když se stane nějaká chyba, kůň se přes ni dokáže snadno přenést. Hlavně nebuďte pasivní. Nečinnost, přílišná váhavost a neschopnost pustit se do akce vás mohou o hodně připravit. Ostatní toho využijí a nechají vás daleko za sebou.

Autor: lektor Feng Shui jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků