Bydlení

Červenec v interiéru

Červenec je první měsíc v roce, který přináší rozmanitost plodů dosavadního snažení a vašeho úsilí.

A protože vše v přírodě je nastaveno na prosperitu a hojnost, měla by se projevovat i ve vašem životě. Právě v červenci jsou energie hojnosti a prosperity dost silné, tak jich využijte i pro posílení své vlastní hojnosti.

Bohatost života a bohatství jako takové jsou jednou z devíti základních oblastí životní rovnováhy. Člověk nesmí mít v životě pocit nedostatku, ale ani přebytku. Energii bohatství si můžete velmi snadno posílit také pomocí úpravy svého interiéru.

Oblast bohatství se v rámci interiéru nachází v tzv. Gua4. Pro neznalé je to (velmi zjednodušeně řečeno) levý zadní roh bytu či místnosti z pohledu od vstupu do bytu či pokoje. Tento prostor nejvíce posiluje právě vaši prosperitu a dostatek v životě.

A protože i červenec je měsícem, kdy se hojnost začíná projevovat z hlediska času, je dobré propojit tyto energie času s energií prostoru. Využijte toho a dejte do svého Gua4 co nejvíce všeho, co se právě rodí. Umístěte sem mísy s čerstvým ovocem a zeleninou. Mísy musí být plné.

Je důležité, aby zde vládla rozmanitost. Proto by zde mělo být různé ovoce ( jahody, třešně, meruňky, rajčata ) i různé druhy zeleniny ( saláty, okurky, papriky, mrkev, melouny apod. ).

Vše naaranžujte tak, abyste měli pocit, že všeho máte opravdu dostatek, a že můžete ze svého bohatství i rozdávat. Kout hojnosti si také vytvořte ve své jídelně. Buď na komodě či kredenci, kterou máte umístěnou v jídelně, nebo přímo uprostřed jídelního stolu. Nezapomeňte ale takto vystavené ovoce a zeleninu jíst a stále obnovovat. Ovoce i zelenina musí být čerstvá a musí vypadat velmi chutně.

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků