Hobby

Červenec ve znamení kozy: romantické energie ovládnou celý červenec

Červenec je velmi milým a uvolněným měsícem. Máme ho spojený s létem, prázdninami, dovolenými.

Jako by z nás mělo všechno spadnout. Z dětství máme zakódováno, že končí škola a tím i povinnosti a tíha zodpovědnosti. Vládu přebírají energie radosti, potěšení a užívání si krásného počasí. A toto vše nám přináší energie kozy.

Využijte lehkost a milé energie kozy k tomu, abyste si co nejvíce užili krásné léto. Snažte se vyhýbat všem komplikacím, bojům, konfliktům. Všechny zbraně nechte zakopané hodně hluboko. Pokud se přeci jen přiblíží nějaká „bouřka“, schovejte se před ní a počkejte, až to přejde.

Letní bouřky sice mohou být prudké a intenzivní, ale většinou se rychle přeženou. A těm, kteří jsou dobře schovaní, nic neudělají. Pokud budete cítit napětí u svých blízkých, buďte empatičtí a vnímaví.

To, že mají na věci jiný názor ještě neznamená, že se máte postavit proti nim. Kazit si léto nepříjemnými energiemi vás může velmi oslabit. O to hůře budete snášet energie podzimu a zimy.

Naopak, užívejte si krásu, lehkost bytí, dělejte sobě i ostatním radosti. Mohou to být i maličkosti: kopeček zmrzliny, výborná malinová limonáda, příjemné posezení při západu slunce, opékání něčeho dobrého večer u ohýnku, cákání se ve vlnách teplého moře, výlet do lesa či ochutnávání sladkých plodů léta.

Lehkost, jemnost a radost jsou hlavní energie tohoto měsíce. Čím více je načerpáte, tím déle vám vydrží a pomohou vám také lépe zvládat smutné a ponuré energie podzimu a zimy.

Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků