Hobby

Čínský horoskop: v prosinci pomalu přicházejí energie roku 2022.

Kdy vlastně začíná nový rok? Podle našeho kalendáře to je 1. ledna.

Podle čínské kosmologie je začátek roku pohyblivý a rok 2022 začíná 1. února. Nové energie roku však začínají zimním slunovratem, tj. mezi 21.-22. prosincem.

Nový rok 2022 k nám přichází již v prosinci za vlády Krysy. Ještě tu nový rok není, ale my ho již vidíme přicházet. Je to jako když čekáte na vlak. Jakmile vidíte vlak přijíždět, vaše chování se najednou změní. Již se pomalu začínáte připravovat na nástup a jízdu vlakem, i když ten ještě ve stanici není. Teprve přijíždí. 

A stejně tak se budeme chovat i my v prosinci, kdy se budeme připravovat na nový rok. S tímto příjezdem pro nás jako by starý rok skončil. Již není důležitý. Neřešíme už tak moc, co se tento rok ještě stane, začínáme více uvažovat o tom, co se bude dít v novém roce. Často již odkládáme mnohé aktivity s tím, že je necháme až na příští rok. 

V prosinci byste se tak měli pomalu ladit na energie roku 2022, kterému bude vládnout vodní tygr. Krysa nám přináší první jang nového roku. Pomalu bychom se měli probouzet ze zimního spánku a rozhlížet se kolem sebe a uvažovat o tom, co a jak bychom měli v roce 2022 dělat. Rok 2022 bude vhodný na rozjezd nových projektů. 

Nicméně i v prosinci vládnou ještě velmi silné pasivní energie. Prosinec není vhodný měsíc na to, abychom se rovnou vrhli do práce. Jen se rozhlížejte kolem a přemýšlejte o svých možnostech. A hlavně si co nejvíc užijte Vánoce. Ty mají být bohaté, veselé a plné radosti.

Autor: Jiří Čerňák
Zdroj: Čerňák Interior Design
Foto: Innersanity Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků