Krása

Další ročník Schwarzkopf Elite Model Look 2013 je v plném proudu

Toužíte po kariéře modelky, ale nevíte, jak začít? Zkuste štěstí v prestižní soutěži Schwarzkopf Elite Model Look. Castingy probíhají právě teď!

Ambassadorkou Schwarzkopf Elite Model Look se také v letošním roce stala česká topmodelka Taťána Kuchařová, která bude provázet celým letošním ročníkem soutěže. Navštíví také jednotlivá kola castingů a bude se podílet i na výběru modelek. Zároveň zasedne i v porotě na finálovém gala večeru.

„V České republice a na Slovensku má naše soutěž dlouhou tradici. První ročník se konal již v roce 1992. Od té doby projekt objevil mnoho českých a slovenských modelek, které si ve svě-tovém modelingu získaly respekt a uznání. Jsme hrdí na to, že naším generálním partnerem je značka Schwarzkopf. I díky tomu můžeme poskytnout začínajícím modelkám nejen perfektní péči o vlasy, ale i vstup do modelingu na nejvyšší profesionální úrovni. Finalistky soutěže SEML se výborně uplatňují i v reklamách na vlasovou kosmetiku značek z portfolia Henkel, za mnohé vzpomeňme Hanu Jiříčkovou, Viktórii Halenárovou či Andreu Bagiovou. Díky spolupráci se Sch-warzkopf stoupá i celková úroveň a vizibilita castingů a finálového galavečera. Jsem také velmi potěšen, že ambassadorkami našeho společného projektu se
i tento rok staly topmodelky Taťána Kuchařová a Míša Kocianová
“, říká ředitel soutěže Sáša Jány PhD.

Již potřetí se stala generálním partnerem projektu jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky na světě – Schwarzkopf. Kadeřníci této značky budou pečovat o kandidátky v průběhu castingových kol i potom ve velkém finále. 

Značka Schwarzkopf
Od chvíle, kdy si chemik Hans Schwarzkopf otevřel v Berlíně svou malou drogerii, uplynulo již 113 let. Dnešní mega značka Schwarzkopf, jedna z nejsilnějších značek firmy Henkel, zaštiťuje produkty pro barvení vlasů, péči i styling. Po celá léta značka Schwarzkopf vytrvale rostla a dnes patří k hlavním hráčům na světovém trhu. Od svých počátků se věnuje vývoji inovativních produktů a technologií a k dnešnímu dni má podáno přes 7 600 patentů. Právě díky značce Schwarzkopf společnost Henkel dokazuje, že je možné značky opakovaně přizpůsobovat současným trendům a poptávce, a tak je udržet po velice dlouhou dobu úspěšně na trhu.

Soutěž Elite MODEL LOOK
Od svého vzniku v roce 1983 vyhledává soutěž Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Soutěž Elite Model Look odstartovala kariéru mnohých tváří známých z titulních stran světových módních časopisů jako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Cindy Crawford, Linda Evangelista či Diane Krueger. V České republice a na Slovensku se soutěž organizuje od roku 1992 a mnohým českým a slovenským modelkám pomohla odstartovat jejich kariéru. Za všechny jmenujme například Denisu Dvořákovou, Lindu Vojtovou, Hanu Jiříčkovou nebo Petru Němcovou. 

Informace o právě probíhajících castingách najdete na www.elitemodellook.com

Připravila: Zuzana

Foto: Schwarzkopf

22.4. 2013

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků