Krása

Dámská saka z nové podzimní kolekce – šarm v době plné barev

Sbírání kytiček

Podzim je kontroverzní část roku, kterou mnohé z nás zatracují, zatímco jiné ji bezmezně milují. Ano, končí čas plavek a nastává doba, kdy je potřeba přidávat další vrstvy oblečení.

Ale na druhou stranu, svět se rozzařuje explozí všemožných barev – a některá místa náhle získávají prazvláštní genius loci. I vy můžete využít přirozeně estetické metamorfózy životního prostředí a změnit svůj zevnějšek natolik, že budete vypadat naprosto kouzelně. Toužíte-li po originálním a neokoukaném oblečení na letošní podzim, pak jste na správné adrese. GetFashion.cz je webový obchod nabízející aktuálně podzimní kolekce, které vás jistě osloví již na první pohled – a to i v případě, že se považujete za náročnou zákaznici s pečlivě vytříbeným vkusem. Svůj šatník můžete obdarovat například několika originálními a stylovými saky od špičkových italských módních návrhářů.

Nadchází doba vrstvení

A právě proto jsou elegantní dámská saka ideální volbou pro období padajícího listí. GetFashion.cz pro vás má nachystané svůdné jednořadé blejzry i víceřadá sáčka, která vypadají božsky v kombinaci se sexy tričkem nebo vašimi oblíbenými úzkými džíny – konec konců, nejde tady o žádné přehnaně formální a konzervativní kostýmky. Naopak, jedná se o příjemné obleky, jaké skvěle využijete v práci, ve škole, na obyčejné vycházce, ale i na večírku či divadelním představení. Máte ráda stylově variabilní modely s jednoduchým barevným motivem, nebo dáváte přednost odvážným střihům, vzorům a vyzývavým lesklým materiálům? Ať už se váš vkus ubírá jakýmkoliv směrem, buďte si jistá, že v sortimentu sáček a blejzrů od GetFashion.cz si najdete to pravé podzimní.

 

 

 

A když už jsme zmínili ta trička

Právě dámská trička zvýrazňující vaše linie mohou se saky tvořit pořádně rafinované a okouzlující kombo. V souvislosti s podzimem jsou spíše preferovaná trička ke krku s decentním motivem nebo bez potisku, avšak pokud váš instinkt pro vkusné kombinování (a otužilost) radí jinak, můžete samozřejmě sáhnout i po netradičně střiženém a designově křiklavém tričku s výstřihem. Rozsviťte svůj podzim zbrusu novými příspěvky do vaší šatní skříně a zůstaňte oddaná svému vkusu.

Komerční prezentace
Foto: getfashion.cz
21. 10. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků