Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Školní batoh › Odpověď na: Školní batoh
25. 5. 2026 v 11:40
#114153
Ester Malá
Účastník
od téhle značky máme doma celý set..vybírali jsme variantu s pytlíkem na tělocvik a s penálem abysme měli vše ve stejném motivu:) aktovka mě mile překvapila jak je lehká a má hlavně ergonomická záda. to bylo pro mě rozhodující protože ti školáci toho dneska tahají hrozně moc..dokoupili jsme tam pak i lahev a můžu potvrdit že neteče:)