Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Školní batoh
- Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vivinka lu a poslední změna proběhla před 3 týdny a 6 dny.
-
AutorPříspěvky
-
-
11. 2. 2026 v 12:13 #112349Alžběta HorováÚčastník
U Baaglu maji velký výběr i pro větší kluky. Já bych tak určitě vybrala. Mrkni se na jejich e-shop, mají jak batohy do školy, tak na výlety.
-
28. 5. 2026 v 11:42 #114234Vivinka luÚčastník
Nemáte od nich někdo i ten předškolní batoh? Budu ráda za zkušenost, jak je to pro 5 letý dítě velikostně atd. vypadají totiž moc hezky a říkám, si že by se užil i později na výlety apod.
-
25. 5. 2026 v 11:40 #114153Ester MaláÚčastník
od téhle značky máme doma celý set..vybírali jsme variantu s pytlíkem na tělocvik a s penálem abysme měli vše ve stejném motivu:) aktovka mě mile překvapila jak je lehká a má hlavně ergonomická záda. to bylo pro mě rozhodující protože ti školáci toho dneska tahají hrozně moc..dokoupili jsme tam pak i lahev a můžu potvrdit že neteče:)
-
12. 2. 2026 v 10:18 #112357Kateřina V.Účastník
Máme tuhle značku od školky, z batůžku jsme přešli na aktovku a určitě i batoh za rok až dva budeme kupovat zase tam. Sedí dobře na zádech a vydrží zátěž, máme ji pořád jak novou.
-
17. 4. 2026 v 18:10 #113491Alžběta HorováÚčastník
Když jsme vybírali aktovku, vzali jsme od baaglu rovnou všechno a dobře jsme udělali. Aktovka je kvalitní, pevný materiál, akorát prostorná, v setu pouzdro a pytlík na přezůvky. Přibrali jsme krabičku na sváču a lahev na pití, ta je teda luxusní. Vypadá nádherně a k tomu je odolná a nevytíká.
-
28. 4. 2026 v 20:41 #113659Bella 4Účastník
Za nás taky spokojenost, koupili jsme do první třídy rovnou celý set a super, vše je pořád skoro jako nové 🙂
-
-
23. 12. 2025 v 13:53 #111521bertik berÚčastník
Tak chci moc poděkovat za rady, vybrali jsme nakonec od Baaglu a veliká spokojenost na všech stranách 🙂 je stylový, praktický a jsem hlavně ráda, že má dobré reflexní prvky a ergonomická záda i kvalitní nastavitelné popruhy.
-
19. 11. 2025 v 14:41 #110813Kamila NovotnáÚčastník
Taky máme s Baagl dobrou zkušenost, je to zaručená kvalita a mají opravdu hezké a moderní designy, které se dětem líbí. Máme tři děti a všichni od nich batohy mají a spokojenost za nás všechny 🙂
-
18. 11. 2025 v 17:13 #110784Jitka KÚčastník
Náš syn si vybral tenhle https://baagl.cz/products/skolni-batoh-skate-max-ska a musím říct, že vážně vypadá skvěle a splňuje všechno, co jsem si i já představovala – takže ergonomická záda, reflexní prvky, praktické kapsy…
-
14. 11. 2025 v 14:33 #110669Helenka MÚčastník
Já taky sháním pro syna pod stromeček nový batoh, je ve třetí třídě a už je ten batoh co má docela zničený a navíc už z něho vyrostl. Chci koupit už nějaký pro velkáče, ale hlavně aby měl kvalitní záda, reflexní prvky atd. Máte tipy?
-
7. 11. 2025 v 18:23 #110530bertik berÚčastník
Poradíte mi prosím s výběrem stylového a kvalitního batohu pro 9 letého kluka? Chci mu vybrat nějaký, který bude rád nosit a nebude dětský..díky
-
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.