Ahoj zdravím všechny holky

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Ahoj zdravím všechny holky

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel EvaM a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #74564
   EvaM
   Účastník

   obracím se na vás se žádostí o pomoc při hlasování o nejhezčí fotoknihu. Hlasuje se každý den v průběhu září až do desátého října. Z jednoho počítače jeden hlas za 24 hodin. Jsem opravdu vděčná za každé vaše kliknutí, není snadné sehnat dostatek hlasů, a proto volím i tuto cestu.
   Kniha vznikla proto, že mojí dceři se narodil syn Matýsek a Terezka – její starší dcera, která má 2,5 roku se cítila odstrčená. Maminka se jí už nemohla tolik věnovat jako dřív. Proto jsem udělala knihu o Matýskovi, ale věnovaný Terezce s holčičími prvky – vílami a princeznami.
   Když poprvé Terezka uviděla tuto knihu u mě na návštěvě, kapaly jí slzičky s otázkou “ a kde je Matýsek?“ To byla moje největší odměna za obrovskou práci, kterou mě tato kniha stála. Přestala na něj žárlit a stýskalo se jí po něm. Kniha tedy svůj účel splnila a tu největší odměnu jsem již dostala v podobě radosti Terezky. Ale přesto si myslím , že pohádku, kterou jsem pro ní vymyslela by mělo spatřit více lidí. Ještě nikdy toto téma v pohádkách nezaznělo.
   …když já dělala fotoknihu, tys chodil ještě po houbách.. Všichni jsme tam byli a čekali na narození, ale pamatuje si vůbec někdo z vás jak to tam vypadalo? Pokud ne otevřete Mého Matýska a hned se to dozvíte. – ryze české téma
   http://www.cewecolor.cz/soutez-2011?search=421324-260385

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.