Bolest v krku

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Bolest v krku

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Emulina a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #74420
      Emulina
      Účastník

      Jedine uz cucave pastylky z lekarny

    • #74419
      Marek Vrátil
      Správce

      Prý se má střídat kloktání slanou vodou s kloktáním vody s peroxidem vodíku 3%

    • #74418
      kocicka1
      Účastník

      mně se osvědčilo kloktání 3x denně slaným roztokem.

    • #74417
      ivbara
      Účastník

      Prieznitz a vitaminové bomby.. od pomerančuů,poře grepy,pomeranče ke kiwi..

    • #74416
      Jitka Šidlochová
      Účastník

      Mě pomáhá také zázvorový čaj – zázvor nastrouhám, lépe se uvolní účinné látky. Do čaje přidám citron a med.

    • #74415
      monster
      Účastník

      Já dělám syrovou cibuli na kolečka a zakapu medem. Krásně pustí šťávu. Moje matka mi dělávala cibulový čaj a ten byl dost hnusný,

    • #74414
      Marek Vrátil
      Správce

      Já nedám dopustit na prieznicový zábal a pod něj namažu tymiánový krém. Má antibiotické účinky.

    • #74413
      Marek Vrátil
      Správce

      Také je dobré udělat si ze zázvoru čaj s medem.
      Nákrájet slabé kolečka asi 6ks 3 mm a zalít vařící vodou,nechat 5 min.louhovat,vyndat zázvor a osladit medem.

    • #74412
      katka1409
      Účastník

      Dost dobrá je cibule na kolečka, zasypaná moučkovým cukrem. Na chvíli se to přikryje, cibule pustí sťávu a ta se potom pije. Určitě pomůže.

    • #74411
      Marek Vrátil
      Správce

      Nemáte někdo radu, co je na bolest v krku? Když mám brufen, tak mě už nebolí hlava a krk také cítím jen trošku, ale měla bych to nějak vyléčit. Děkuji moc za rady!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.