celulitida

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #73944
      sustamar
      Účastník

      nechápu, proč by zde nemohl někdo něco nabídnout, já mám třeba taky doma kosmetiku Nivea Q10,a je mi na nic. Taky bych to ráda někomu nabídla,nebo vyměnila, vzhledem k věku by mi pasovalo něco jiného..nevidím důvod aby tu někdo někoho osočoval, ten bazárek by byl fajn.

    • #73943
      PajaH
      Účastník

      daskaada: to je dobrý tip! Dobrý nápad, třeba to redakce vymyslí! Potřebuju se zbavit krásného kočárku 🙂

    • #73942
      daskaada
      Účastník

      Mileo,nesoutěžila jsem cileně o toto,byla to soutěž a mohla jsem vyhrát jednu ze 3 cen,a vyhrala jsem tot,bohužel’to vyměnit nešlo. Nesoutěžim kvúli prodeji. Fakt tady když někdo něco napiše,tak se doněj hned všichni pustí a rýpou,jak psala myslím mamo. Jen jsem se chtěla zeptat,nic vic. Mohly by redakce zadat nějaký bazarek,kde bysme si vzájemně prodavat. I po dětech,vyměňovat…

    • #73941
      Leona Mitrengová
      Účastník

      Ahoj, nevím proč se pak takových soutěží zúčastňuješ, když ti nejde o výhru, ale o prodej. Ono to není levná záležitost ani za poloviční cenu. Pěkný den.

    • #73940
      daskaada
      Účastník

      omlouvám se….má tam být …já celulitidu nemám

    • #73939
      daskaada
      Účastník

      ahoj holky,vyhrála jsem v jedné soutěži nějakou švýcarskou luxusni terapii proti celulitide, je to Swisso logical intensive anticellulite treatment,200ml. Já velulitidu nemá a chtela bych to prodat za poloviční cenu,když jsem četla kolik vás hubne a soutežily jste o výrobky na hubnuti,tak by se vám to treba hodilo. kdyžtak pište na mail..daskaada@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.