CHcete schodit? Stačí chodit?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum CHcete schodit? Stačí chodit?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #74345
   cucoretka
   Účastník

   Iniciativa „Česko se hýbe“ pro vás připravila společně s VZP skvělou akci v pražském metru. Na stanicích MUZEUM, FLORENC, BUDĚJOVICKÁ, CHODOV A KOBYLISY nás najdete v hlavním vestibulu metra na stánku VZP a Česko se hýbe. Dozvíte spoustu informací o tom, jak na pohyb, ale také si budete moci pohovořit partnery KPZ – s výživovými poradci Zdeňkem Červinkou a MUDr. Ivanem Runczikem a seznámit se s preventivními programy a benefity VZP.

   Iniciativa Česko se hýbe se snaží aktivně upozornit na rizika spojená s nedostatkem pohybu, na stále se zvyšující obezitu především u mladé populace a z toho plynoucí civilizační a kardiovaskulární choroby.

   „U lidí, kteří se nehýbou, nejde o to, posílat je hned do fitness center. Na úplný začátek jim stačí uvědomit si, že mohou potřebnou dávku pohybu načerpat během cesty do/ze školy nebo zaměstnání třeba tím, že použijí v metru klasické schody namísto eskalátoru, že půjdou jednu zastávku pěšky nebo do kanceláře dojdou do druhého patra po svých místo výtahem a podobně,“ vysvětluje cíle zakladatelka Jana Havrdová.

   Zpravodajství z průběhu akce přinese TV Metropol nebo rádio Bonton.

   Akce bude probíhat v těchto termínech a stanicích:

   22.-23. 5. Muzeum
   24.-25. 5. Florenc
   28.-29. 5. Budějovická
   30.-31. 5. Chodov
   1. a 4. 6. Kobylisy
   Aktivní zájemce navíc odměníme opalovacím krémem Daylong!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.