Clip in

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #91373
      Soňa Koutná
      Účastník

      Clip in jsou opravdu četrnou metodou prodložení vlasů. Já mám prodloužené vlasy metodou micro ring a ta je super. Velmi šetrná. Ale pro takto mladou slečnu… ta bude chtít pár pásů na oživení účesu. A to pak doporučuji shop https://www.hotstyle.cz/. Tam mají kvalitní clip in, z pravých vlasů.

    • #72151
      ada.44
      Účastník

      Dobrý den chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s prodlužováním vlasu je lepši pořídit si clip in z lidských vlasů nebo si nechat vlasy uměle přodloužit neškodí to moc vlasům ? Prakticky bych to chtěla jen dočasně kvuli jedné akci to asi vyjdou lépe ty clip in co?

    • #72150
      lenka.dobby
      Účastník

      ahojky ja bych ji to asi dovolila :)stejne kdyz to bude hodne chtit tak si je pak sama pozdeji koupi 🙂 prodat na internetu se to da vzdycky 🙂 ja jsem se divala ze na hotstyle.cz maji moc pekne kousky 🙂 urcite si o tom s dcerou ale jeste promluvte a prectete si nejake stranky o peci o ty clipiny 🙂

    • #72149
      kleer
      Účastník

      Pořád jsem tak nějak nerozhodnutá 😀 Jako není to na trvalo takže když by ji to neslušelo nic zas tak zasadniho se neděje to je pravda. No a když už jsme u toho jak clipy teda vybrat?

    • #72148
      Masri
      Účastník

      Clipy bych ji klidně dovolila o nic nejde. Nosiš je když chceš 🙂 vlasy to nijak neničí není to metoda která by nějak zasahovala do struktury vlasu takže uškodit to opravdu nemuže. Zkuste clip-vlasy-levne.cz mají kvalitní clipy

    • #72147
      Tereza
      Účastník

      Myslím že by jste jí to měla dovolit.. Clip in nosím už od 15ti (je mi 17) a podle mě ikdyž je ji 13 neměla by jste jí to upírat.. S dlouhými vlasy je holka hezčí a sebevědomější a cítí se o moc líp… a pokud mohu doporučit, koupila jsem si clip in minulý rok na stránce locahair.cz a jsou perfektní 🙂

    • #72146
      babicka11
      Účastník

      Hezký den, jde o to, jaké má dcera vlasy – jestli to vůbec „potřebuje“ – já osobně bych s tím počkala aspoň do 15 let, ale to záleží na Vás …co jsem viděla fotky na netu, jsou tam slečny tak 17-18 let …

    • #72145
      kleer
      Účastník

      Zdravíčko moje dcera by si chtěla taky pořídit clipin mam ji to dovolit? Nějak si tím nejsem jista…. Je to pro mladou slečnu vůbec vhodne? Nechci byt zla matka ale dcera ma 13 tak jestli to není nevhodné…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.