Cvičení

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #95074
      Anička Vi
      Účastník

      Děvčata, jestli chcete mlsat bez výčitek tak doporučuju proteinové tyčinky od https://www.ketodiet.cz/ jsou fakt moc dobrý 😉 teď je mají v hezké slevě tak mrkněte. Jo a mají tam i super vánoční receptíky 🙂

    • #94829
      Veronika Nováková
      Účastník

      Holky a když chodíte do fitka nebo cvičíte doma tak v čem? Klasika legíny a třeba jen sportovní podprsenka nebo triko, tílko? Já chci od nového roku začít a nevím co si nakoupit.

      • #94918
        Mirka Kočičková
        Účastník

        Já cvičím teda jen doma, mě to mezi lidmi moc nevyhovuje. Takže cvičím jen v legínách a sportovní podprsence. Nejraději si je kupuji tady https://www.lucyto.cz/sportovni/strana-2/. Teď jsem si zrovna kupovala nové, protože tam mají akci 3+1 a ještě slevu s kódem 1ADVENT -15%, takže se to hodilo.

      • #95056
        Veronika Nováková
        Účastník

        Jo tak legíny jsou mi jasné a sportovní podprsenku asi potřebuji tak jako tak. Mě do toho nahecovala kamarádka. Moc děkuji za odkaz na Lucyto jsem koukala a prádlo mají moc hezké, takže jsem si objednala jak sportovní tak i normální set a využila jsem akce. 🙂

    • #91362
      Zdena Mlasková
      Účastník

      Koupila jsem si jenom obyčejné činky a podložku na fitham.Jsem pořád v tom cvičení začátečním,ale hlavně, že mě to baví a ,že jsou už výsledky znát.

    • #91182
      Jaruna Bystrá
      Účastník

      A pořídila sis třeba nějaký cvičící stroj a nebo cvičíš se svojí váhou nějaké obyčejné cviky na podložce?

    • #91090
      Zdena Mlasková
      Účastník

      Začala jsem tento rok na sobě makat.Musela jsem už začít jelikož tak moje kondice byla vážně mizerná.

    • #90984
      Jaruna Bystrá
      Účastník

      Ahoj snažíte se někdo cvičit doma?

    • #90254
      Bella 4
      Účastník

      Já budu ráda na tipy kam chodíte rády cvičit v Brně. Řekla jsem si že konečně začnu pravidelně někam chodit, tak budu ráda za zkušenosti.

      • #90285
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Já chodím v Brně do fit klubu https://zone4you.cz/ kde si po cvičení vždycky ještě oddychnu ve wellness a je to úplná paráda. Letos se mnou začal chodit i manžel, jako rodina jsme platili plnou cenu jenom za jednoho a dokonce nám pohlídají i dítě když potřebujeme 🙂

      • #90269
        Milinka Kl
        Účastník

        Já si taky řekla že musím začít někam chodit, protože když cvičím sama doma tak mě to moc nemotivuje a často to odkládám apod.

    • #90104

      Já už necvičím v ničem jiném než v oblečení Baridiwear. Moc jsem si ho oblíbila a žádné jiné mi už není tak pohodlné

      • #90124
        Alice Králová
        Účastník

        a jaké kousky máš vyzkoušené?

      • #90158

        Pro sebe mám legíny a trička a chlap má trička a žádné jiné už nechce

      • #90184
        Alice Králová
        Účastník

        diky za doporuceni…uz dlouho shanim nejake prijemne, které mne nebude omezovat při sportu

    • #83167
      Soňa Koutná
      Účastník

      Ahoj holky, cvičíte? Jak často? A kde? Posilka, skupinovky, doma? A co oblečení? V čem se vám nejlíp cvičí?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.