dárek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #93148
      Danka 88
      Účastník

      Já jsem mamce třeba koupila takový stylový stojan na víno a moc se jí to líbilo 🙂

    • #92513
      Lisa Lisa
      Účastník

      Já bych byla ráda na tip na něco pro sestru k narozeninám. Přemýšlím nad nějakou cvičební pomůckou, hodně se teď dala na cvičení jógy, nějaké nápady? 🙂

      • #92553
        Vivinka lu
        Účastník

        No a co jí koupit nějakou hezkou podložku na cvičení? To by se jí mohlo líbit 🙂

      • #92597
        Lisa Lisa
        Účastník

        To je skvělej nápad, nějaký konkrétní tip nemáš? Koukám teď na podložky Korkie a ty mi přijdou parádní, tak asi bych vzala od nich, protože na tu jógu by to bylo perfektní když mají takový krásný vzory a jsou přírodní 🙂

      • #92624
        Vivinka lu
        Účastník

        Ty jsou teda opravdu moc hezký, takový podložky jsem ještě neviděla, asi si vyberu i pro sebe, ty korkový jsou parádní 🙂

    • #92313
      Jaruna Bystrá
      Účastník

      Ahojky, potřebovala bych poradit budeme mít s manželem výročí a ráda bych mu darovala nějaký originální dárek, ale nějak nemůžu na nic přijít. Co by jste mi poradili prosím?

      • #92359
        Petr Hruška
        Účastník

        Já bych například od manželky ocenil třeba něco na přípravu kávy. Sám jsem jí nedávno objednával french press, tuším že z bakly. Myslím, že praktické dárky, které najdou využití, jsou ve finále ty nejlepší.

      • #92354
        Sandra kolářová
        Účastník

        Zdravím, já jsem třeba manžela vzala na párovou masáž a k tomu jsem mu dala tuto sadu na výrobu 3D odlitku https://www.vzpominkovyodlitek.cz/partnersky-3d-odlitek-s-nadobou-2/ . Už ho máme vyrobený a máme ho na poličce. Manželovi se tento dárek moc líbil a mě tedy také. Tak co třeba něco takového :-).

    • #92250
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Moc ráda kupuji šperky, svíčky, zážitky, kosmetiku. Naposledy jsem kamarádce pořizovala svíčku se šperkem uvnitř. Jelikož svíčky miluje, navíc tato voní jako citronová tráva, což je super i na léto- odhání komáry.
      Kupovala jsem tuto https://www.olivie.cz/7465-sojova-svicka-s-naramkem-srdicko/ i se slevou 30%, z čehož jsem měla radost i já. 🙂 Kamarádce se moc líbila i se šperkem.

      • #92437
        Veronika Nováková
        Účastník

        Já jsem na ně koukala a strašně se mi ten nápad líbil. Tak děkuji za „nakopnutí“, babička má teď narozeniny, tak jí pořídím jednu krásku. Mám radost že s něčím takovým Olivie přišla.

    • #90639
      Bella 4
      Účastník

      Já jsem teď třeba kupovala bráchovi společenskou hru, kterou může hrát s kamarádama nebo i s celou rodinou a mělo to velký úspěch. Tak sdílím https://www.alza.cz/hracky/jizdenky-prosim-londyn-d6479661.htm?o=4 nemá to složitý pravidla a je to fakt zábava 🙂

    • #89979
      Emma Hudcová
      Účastník

      Super je třeba únikovka, mrkni tady https://www.unikova-hra-praha.cz

    • #89741
      Jitka K
      Účastník

      Já vždy originální dárky vyberu v galerii Harfa v pražských Vysočanech. Chodím tam moc ráda, je tam příjemně a jsou tam dobrý obchody. Mám teď i jejich aplikaci a mám často i hezký slevy 🙂

      • #89793
        Kamila Novotná
        Účastník

        A co jsi naposledy vybrala jako dárky? Potřebuju trochu inspiraci a nápady, sama už moc nevím 🙂

      • #90062
        Jitka K
        Účastník

        Podle mě třeba šperk potěší vždy, nebo nějaký hezký doplněk jako šátek apod. Manželovi jsem tam koupila naposledy luxusní hodinky, dětem hračky od Disneyho, opravdu je z čeho vybírat 🙂

      • #90178
        Kamila Novotná
        Účastník

        Moc díky, byla jsem tam teď už podruhý. Dárky jsem sehnala a teď jsem si šla sama užít nákupy 🙂

    • #89387

      my si davame hlavne prakticke darky, toho meho vzdycky potesi nejake kvalitni obleceni

    • #89163
      leno syko
      Účastník

      Já nakupuji dárky na darkoviny, které mám moc ráda.

    • #79767
      Ronda Rousey
      Účastník

      Já jsem koupila svému miláčkovi na svátek profi aku-vrtačku na ruční-nářadí.

    • #79766
      Bára Nováková
      Účastník

      No to je nápad:-) myslím že to všechno nakoupím tady a mám klid 🙂 Moc díky za tip 🙂

    • #79765
      Simona Nováková
      Účastník

      Snad jsem ti nějak pomohla:-) Je tam toho celkově hodně na tomto eshopu.. I na ty svátky myslím že tam určitě vybereš:-) třeba hrneček se jménem nebo tak 🙂

    • #79764
      Bára Nováková
      Účastník

      Ty jo to je dobrej nápad, to vypadá moc dobře:-)

    • #79763
      Simona Nováková
      Účastník

      Tak to mě trochu zmátlo 😀 nevadí.. Jj tedka jsem kupovala na svatbu kamarádce.. https://www.nekupto.cz/darky-pro-par/ tady z téhle stránky sklenice na víno pěkně do páru je tam super výběr:-)

    • #79762
      Bára Nováková
      Účastník

      Nene myslela jsem tip zvlášt pro ženu a muže… je to pro kamarády, kteří mají chvíli po sobě svátek tak je chci něčím potěšit:-) Ale jak tak mluvíš o těch párových,, to zní taky dobře. Budu určitě kupovat i něco rodičům k narozeninám.. Máš nějaký tip? 🙂

    • #79761
      Simona Nováková
      Účastník

      Myslíš jako párový dárek jako pro oba?

    • #79760
      Bára Nováková
      Účastník

      Ahojky, nemáte nějaký tip na dárek ke svátku?? pro muže i ženu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.