dárek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 21 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96706
      Miluška Hanáková
      Účastník

      holky poradíte mi kvalitní židli pro manžela? je grafik a dost času tráví za monitorem a pořád si stěžuje na bolest zad,tak bych chtěla nějakou ,která mu uleví a vydrží nám roky

    • #96205
      Hedvika Malá
      Účastník

      Za mě třeba eshop bakly. Pokud třeba by tě oslovil dáreček ve stylu skleniček na víno nebo nějaký doplňek do kuchyně v trochu netradičním, avšak moc jezkém provedení, tak se podívej tam 🙂

      • #96309
        Simona Strakatá
        Účastník

        Přesně jak píšeš, netradiční provedení. A přesně to je to čím mě ten eshop oslovil ze všeho nejvíc.

    • #96200
      Anna Mazurová
      Účastník

      Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo osobní zkušenost s eshopem hot chip, nejlíp přímo s těmi jejich dárkovými koši? Rádi bychom je dali jako dárek k narozeninám.

    • #95618
      Danka 88
      Účastník

      Nejlepší dárky vždycky vyberu naživo, teď jsem hezký věci koupila v galerii Harfa a s jejich aplikací jsem měla i hezký slevy 🙂

    • #95594
      Eva Záleská
      Účastník

      Ráda bych kamárádce koupila hezkou kabelku. Narazila jsem na eshop Nejkufry, kde mě jedna docela dost oslovila, ale nemám s tímto eshopem zkušenost, tak by mě zajímalo, jestli jste tam některá někdy něco kupovala, a jak jste byla spokojená? Díky!

      • #95643
        Ester Malá
        Účastník

        Já tento esho moc dobře znám. Nakupuju batohy, kufry už jen tam. Je to záruka kvality!

    • #95122
      Jitka K
      Účastník

      Já jsem ségře objednala dárkové balení od české kosmetiky https://www.iuvenio.com/. Používám ji už skoro rok a díky ní se mi pleť krásně zpevnila, vyhladila a sjednotila 🙂

    • #95075
      Anička Vi
      Účastník

      Já jsem zjistila, že na KetoDiet.cz se dají koupit elektronické dárkové poukázky 😉 koupila jsem mamce pod stromeček, dlouho to chtěla zkusit potom co viděla jak rychle jsem s touhle dietou zhubla. Tak to tu nechávám jako tip 😉

    • #95019
      Tereza nováková
      Účastník

      Já většinou nakupuji kosmetiku a dárky, které se dají spotřebovat. Takže mamce a sestře jsem koupila pleťovou kosmetiku IUVENIO. Sama ji používám a jsem sní maximálně spokojená, takže ji mám vyzkoušenou :-).

    • #95002
      Kamila Novotná
      Účastník

      Já jsem mamce koupila dárkovou poukázku od KetoDiet. V létě jsem s ní zhubla 8 kilo a mamce od tom pořád mluví, že by taky chtěla takhle rychle zhubnout tak myslím, že ji to potěší 🙂

    • #94972
      Mirka Kočičková
      Účastník

      Ahoj, nevím, zda myslíš nějaké „prkotiny“ nebo udělat balíček třeba kosmetiky nebo nějakých mňaminek, ale já dělám přesně takové balíčky (kosmetika, svíčky, dobrůtky, pěny do koupele,..) a kupuju to normálně na Notinu. Je to taková klasika, ale beru tam věci, které jsou třeba i za pár kaček a dárek mám vyřešený.

    • #94939
      Renata K2
      Účastník

      Já jsem zrovna teď objednávala kamarádce triko https://www.pradoch.cz/mazlicci/ s kočkama, jelikož má doma 4. A docela mě překvapilo jak kvalitní triko to je. Materiál je velmi příjemný, potisk je moc hezký. :)Těch motivů mají samozřejmě víc a nějaké jsou fakt vtipné. Mají ale i hrnečky, polštářky a další věcí. 🙂

      • #95030
        Danka dana
        Účastník

        Ano ty mohu doporučit. Ségra miluje baby Yodu tak jsem hledala co bych jí s ním objednala a našla jsem tam super polštářek a mikinu s baby Yodou. Takže jsem jí ho objednala na Vánoce, ta mikča je teda super příjemná. Věřím že jí to udělá radost. 🙂

    • #90692
      Danka 88
      Účastník

      Co byste poradili jako dárek pro 5ti letou holčičku k narozeninám? Nevíte co teď mezi malýma dětma frčí? Nechci jako oblíbená teta zklamat 🙂

    • #90016
      Jana Maláčová
      Účastník

      Já mám dobrou zkušenost s nákupem zážitků – super jsou třeba únikovky https://www.unikova-hra-praha.cz

    • #89164
      leno syko
      Účastník

      Já nakupuji ráda dárky tady http://www.darkoviny.cz, které mají obrovský výběr.

      • #89228
        Andrea Semová
        Účastník

        Tam je toho opravdu mraky se dívám, to je super inspirace, až bude člověk potřebovat dárek a nebude si vědět rady.

      • #89523
        leno syko
        Účastník

        Ano, já kupuji dárky hlavně tam. Ráda mám ty balíčky, tam vybere každý.

      • #89547
        Andrea Semová
        Účastník

        Myslíš ty dárkáče? Jak mají oni napsané, ty se mi moc líbí, protože tam je hodně variant na různé příležitosti.

      • #89706
        leno syko
        Účastník

        Ano, ty jsou skvělé. Pokud nevíš, co třeba koupit, tak jsou dobře nakombinované.

    • #83696
      Amíra Vofe
      Účastník

      Mirko, kde se takový kryt dá prosím udělat?

    • #83450
      Mirka Nová
      Účastník

      Zdarvím, když tu zmiňujete fotky, tak já jsem nechalaudělat kryt na telefo s fotkou a musím říct, že to vypadá opravdu skvěle!

    • #82914
      aleninka. let
      Účastník

      Taky mě takto zpracovaná fotka zaujala. Nechám určitě skleněnou desku udělat k našemu výročí s přítelem.

    • #82873
      Bibiana Senová
      Účastník

      Zkuste se podívat na http://www.onglazz.cz. Je to opravdu tip na originální dárek.

    • #79974
      Kateřina Volná
      Účastník

      To je bomba 🙂 Něco takového jsem přesně hledala 🙂

    • #79973
      Alena Čapková
      Účastník

      Tedka mi ségra říkala o eshopu nekupto.cz 🙂 budu tam rozhodně nakupovat, mají tam spoustu super věcí, třeba i jmenné dárky atak:-) To si myslím že poteší každého 🙂

    • #79972
      Simona Nováková
      Účastník

      Taky hledám, pořád a marně:-( v obchodácích je přecpáno, taky radši budu něco objednávat na netu…

    • #79971
      Kateřina Volná
      Účastník

      Ahojky, neznáte nějakou eshopovou stránku kde seženu spoustu dárečků?:-) Ne pro děti, ale spíš pro dospělé, nejaké malé dárečky pro známé? :-)Budu ráda za tipy 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 21 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.