Dárek pro kamarádku

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Dárek pro kamarádku

  • Toto téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jitka K a poslední změna proběhla před 5 dny a 14 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #114673
      Jitka K
      Účastník

      Tak jsem šla na doporučení do té galerie Harfa v pražských Vysočanech a určitě se tam budu vracet. Mají tam moje nej obchody, krásný posezení na terasách, dobré jídlo a parkování. Vybrala jsem tam krásný dárky a užila si to 🙂

    • #114186
      Denisa Gantová
      Účastník

      Ahoj, já jsem teď kupovala kamarádce tento parfém http://www.fragranza.cz/zimaya-fatima-extrait-de-parfum-100-ml-w_z875013 a měla obrovský úspěch 😊 Je to taková krásně ženská vůně – nejdřív svěžejší, pak víc jemně květinová a nakonec příjemně hřejivá díky vanilce a ambře. Přijde mi, že působí luxusněji než běžné parfumerkové vůně a opravdu dlouho drží. Navíc, v e-shopu měli všechno skladem a přišlo asi za dva dny, což mě mile překvapilo 🙂

      • #114285
        Lisa Lisa
        Účastník

        Taky objednávám vůně z Frangranza, mají velký výběr orientálních značek, tyhle vůně krásně drží a vůně jsou boží 🙂

    • #114172
      Ella Nováčková
      Účastník

      Holky a máte někdo tip na vůni, která působí elegantně a ženský, ale zároveň není úplně tuctová? 😊 Chtěla bych něco pro kamarádku k narozeninám, je spíš na jemnější parfémy, ale aby vůně opravdu vydržela. V parfumérkách už mi všechno přijde trochu stejné, tak hledám něco zajímavějšího. Ideálně něco, co člověk běžně necítí na každém druhém 🙂

    • #113990
      Danka dana
      Účastník

      Alfie store jsem taky objevila a máme s kamarádkou od nich obě trička výšivkou podle obrázků od našich dětí a nejenže vypadají moc hezky a jsou kvalitní, ale je to i krásná památka 🙂

      • #114641
        Vivinka lu
        Účastník

        Koukám akorát na to a vypadá to moc hezky, je to krásný nápad na osobní dáreček. Jsem ráda za tip 🙂

    • #113987
      Anička Vi
      Účastník

      Máte nějaký oblíbený nákupák v Praze? Ráda tyhle věci vybírám naživo a budu ráda za nějaké tipy, protože to tady ještě moc neznám 🙂

    • #113699
      Jitka K
      Účastník

      Nechala jsem minulý měsíc nejlepší kamarádce k narozeninám udělat mikinu s výšivkou z obrázku její dcery (domluvila jsem se s jejím můžem, že mi ho dodá 🙂 a byla nadšená. Vypadá to vážně hodně dobře, mikina je z bio bavlky a výšivka je precisně udělaná přesně podle obrázku, moc ráda jí nosí. Sdílím https://www.alfiestore.cz/p/mikina-damska-s-kapuci-bio-bavlna

    • #113697
      Bella 4
      Účastník

      Přemýšlím teď, že bych koupila sadu nějaké kvalitní pleťové kosmetiky. Nemáte nějaké tipy? 🙂

    • #113637
      Hanka Lýsková
      Účastník

      Mě ještě napadá, pokud má ráda pohodu, tak co nějakou fajn flašku whiskey, rumu na večer? Já objednávám vždy na dramroom, mají i malé vzorky, vždy vše dorazí rychlostí blesku. 🙂

      • #113642
        Miluška Hanáková
        Účastník

        Já kupovala vzorečky a dle nich jsme vybírali i na svatbu alkohol, který nám nejvíc chutnal. Mají sladší rumy, kořeněné.. vybere si fakt každý si myslím.

    • #113046
      Kamila Novotná
      Účastník

      Moje nejlepší kamarádka má kulatiny a já bych jí chtěla koupit hezké chytré hodinky, našla jsem krásný a elegantní tady https://www.carneo.cz/damske-chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-seinna-hr–rosegold/ máte někdo zkušenost s touhle značkou?

      • #113107
        Vivinka lu
        Účastník

        My máme Carneo hodinky s manželem oba a jsme s nima spokojení 😉 vypadají dobře, mají přehledné české prostředí, jsou přesné, vydrží dlouho nabité… za mě supr 🙂

    • #113043
      Kateřina V.
      Účastník

      Chodíme s kamarádkou na jogu a říkala, že by si chtěla koupit válec na jogu…tak jsem ji předběhla. https://www.gadeo.cz/polohovaci-a-relaxacni-valce/gadeo-jogovy-valec–bolster-na-jogu-chmyri–bordo/

    • #112944
      Danka dana
      Účastník

      Já krásně věci vždycky vyberu v galerii Harfa v pražských Vysočanech, kdo jste z okolí tak určitě zajděte. Za mě je to nej obchoďák, je tam super výběr, prostředí, terasy, vyžití pro děti, pohodlné parkování… 🙂

      • #113426
        bertik ber
        Účastník

        My jsme v Harfě s kamarádkou pečené vařené 😀 je to naše oblíbený místo – nejlepší obchody, jídlo, kavárna, posezení…:)

    • #111453

      Pokud nechceš nic zbytečného a lapač prachu, je to jasné – kup jí něco co jí chutná a sní to, kór kdyz má ráda pohodu a útulno vibe. Já kupuju cukrovinky na Paleta Chutí a tady bych k tomu přidala vínečko i a bylo by to dle mě moc hezký dárek, dle popisu co má ráda tvá kamarádka. Vše hlavně dojde v top kvalitě. ❤️

      • #111485
        Ester Malá
        Účastník

        Já tady kupuju vždycky i lékořicové pendreky, víno, kávu a čaje. Jak pro sebe, tak i pro známé jako dárek, pozornost i do školy učitelkám. Vždycky mají všichni velkou radost, s tímto si myslím že nešlápnete vedle. 😊

    • #111449
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Vybrala jsem kamarádce tenhle náramek z akvamarínu a morganitu https://milujemekameny.cz/produkty/sperky/naramky/ vypadá naživo opravdu krásně a kameny jsou hodně kvalitní 🙂

    • #111368
      Ditka Kratochvilka
      Účastník

      Moje nej kámoška ode mě dostane tenhle poukaz https://www.sexshop.cz/produkt/darkovy-poukaz-pro-singles-v-hodnote-1000-kc 😉 dávala jsem jí ho i loni a byla moc spokojená 🙂

    • #111354
      Bella 4
      Účastník

      Já si říkám, že bych jí koupila něco zdravého, co využije. Nemáte nápady? 🙂

      • #111379
        Helenka M
        Účastník

        Koukni se na yuzee.cz vybrala jsem tam hezkou dárkovou sadu výborného yuzu. Kupuju ho od nich už nějakou dobu a je to fakt dobrý, vyloženě návykový a navíc hodně zdravý 😉

    • #111348
      Milinka Kl
      Účastník

      Já to udělala jednoduše, kamarádce jsem koupila poukázku https://www.jadbergwomen.cz/darkovy-poukaz-500-kc/ aby si vybrala něco co se jí bude líbit na sebe. Tuhle českou značku máme obě rádi, takže jí to určitě udělá radost.

    • #111340
      Jitka K
      Účastník

      Já právě přemýšlím, že bych jí třeba objednala nějakou kvalitní kosmetiku, spíš asi na tělo, to je takové univerzálnější. Nemáte někdo nějaký konkrétní tip co je kvalitní a vypadá hezky? 🙂

    • #111305
      Marie Tučková
      Účastník

      Zdravím, přesně tuhle Holiday Winterfest od Yankee Candle jsem kupovala sestře a byla nadšená. Vůně je taková čistá, zimní, ale ne těžká, spíš hodně příjemná do bytu. Navíc má dva knoty, takže krásně rovnoměrně hoří a rychle provoní celý pokoj. Je to dárek, který potěší hned a ještě dlouho vydrží.

      • #111380
        Dita Samarenka
        Účastník

        Já svíčky od nich miluju už roky a strašně ráda chodím i do jejich prodejen, protože tam je fakt obrovský výběr. Vždycky si říkám, že jdu jen kouknout… a nikdy neodcházím s prázdnou. 😄 Navíc si tam člověk všechno krásně očichá a hned ví, co vybere. Jako dárek pro kamarádku je to za mě sázka na jistotu.

    • #111290
      Veronika Daňková
      Účastník

      Ahoj, já kupovala tohle holkám jako pozornost – https://www.bellitia.cz/prirodni-vune-do-bytu/vonne-difuzery/100-200-ml/erbal-aroma-difuzer-s-tycinkami-mael-100-ml.htm. Je to krásná vůně, vánoční a krásně drží v bytě a vypadá i moc hezky.

      • #111403
        Hanka Lýsková
        Účastník

        Já mám i svíčku, kupovala jsem ji jako vánoční dárky + i já sama ji mám doma. 😊 Voní mi krásně byt a interiérově to vypadá taky skvěle.

    • #111278
      Klára Hejčová
      Účastník

      Ahojky, já jsem loni dávala kamarádce velkou svíčku od Yankee Candle a měla z ní obrovskou radost. Teď mám vyhlídnutou http://www.yankeesvicky.cz/yankee-candle-holiday-winterfest-signature-velky.html voní po citrusech, borovici a je taková krásně zimní a svěží. Je fakt velká, vydrží hořet strašně dlouho a už jen ten obal vypadá jako luxusní dárek. Přijde mi to jako ideální dárek pro někoho blízkýho.

    • #111210
      Jolana Hánová
      Účastník

      Holky, sháním dárek pro nejlepší kamarádku k Vánocům a vůbec nevím, co vybrat. Nechci nic zbytečnýho, prostě žádný lapač prachu, ale něco, co ji fakt potěší. Má ráda pohodu, bytové doplňky a takový ten „útulno“ vibe. Budu ráda za jakýkoli tip.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL