Darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #96161
      Erika Rezá
      Účastník

      Zdravím, na klinice IVF Zlín jsem byla a byla jsem dárkyní. 🙂 Věřím že ty už jsi to také absolvovala. Já jsem tedy byla se vším moc spokojená, všechno proběhlo v pořádku, sestry i doktoři na mě byly velmi milý a přívětivý. Samotný odběr proběhl rychle a bez komplikací. 🙂

      • #96784
        Hedvika Malá
        Účastník

        Někde jsem četla, že mají v rámci IVF léčby i něco jako věrnostní program, nevíte o tom něco blíž a víc?

      • #96792
        Eva Záleská
        Účastník

        Osobní zkušenost s ním nemáme, ale víc info najdeš na stránkách, přidám link https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program.. U nás se povedlo hned na první pokus a KET se uchytil. Ale kliniku musím pochválit a vychválit. Opravdu se tady snaží pomoct a jsou velmi milí a vstřícní, prostě tady „chcete“ skončit (samozřejmě v pozitivním slova smyslu).

      • #96669
        DanutaTvrn Trvnitá
        Účastník

        A nevíte, jak je to tam s finanční kompenzací?

      • #96691
        Mirka Kočičková
        Účastník

        Kompenzace činí 33 tisíc, víc najdeš právě na stránkách, tak abych nekecala, pokud by se to změnilo nějak od doby, co jsem byla darovat já.

      • #96347
        Ester Malá
        Účastník

        Já jsem tam taky byla a byla jsem moc spokojená. Pár dní po odběru mě bolelo v podbříšku, ale nic, co by se nedalo vydržet. Vzala jsem si lék od bolesti a odpočívala, za pár dní to bylo zase v pořádku a já mohla fungovat jako dřív. 🙂

      • #96192
        Milinka Kl
        Účastník

        Mohu se jen zeptat jak to všechno probíhá? Bolí to?

      • #96326
        Erika Rezá
        Účastník

        Když splňujete podmínky dárcovství, tak si pak vyplníte na stránkách dotazník, dle toho Vám pak zavolají a domluví schůzku s doktorem. 🙂 Následně Vám udělají prohlídku a odběr krve a další vyšetření a pak už se jen domluvíte na postupu a zahajuje se stimulační cyklus. Potom až nastane čas je na řadě odběr. 🙂 Ten je v celkové narkóze a trvá pravdu chvilku, tam se není čeho bát. Chvilku si pak poležíte a jdete domů. Někoho pobolívá pár dní podbřišek, někoho ne, to je hodně individuální. Já jsem byla v pohodě. 🙂

      • #96402
        Milinka Kl
        Účastník

        Děkuji Vám za všechny informace. Na stránky jsem se dívala a podmínky bych měla snad splňovat, teď už jen zda vyjdou dobře i testy. 🙂 Vyplnila jsem dotazníček a uvidíme. 🙂

    • #79869
      Dana Kalová
      Účastník

      Holky, byla jste některá darovat vajíčka? A pokud ano, máte některá zkušenost s touto klinikou https://www.ivf-zlin.cz/? Jak jste tam byly spokojené?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.