darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum darování vajíček

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #95950
      Hedvika Malá
      Účastník

      Taky jsem zastánkyně tohoto názoru. Ale zajímalo by mě, kolik za darování kliniky nabízí jako kompenzaci?

      • #96670
        Mirka Kočičková
        Účastník

        Konkrétně na klinice IVF ve Zlíně jsem mi byla přiznaná kompenzace 33 tisíc. Jinak musím říct, že je to hezká, nová, moderní klinika, která jde s dobou. Moc si cenním velmi milého a empatického personálu.

    • #95940
      Simona Strakatá
      Účastník

      Myslím, že je to věc každého, jestli chce/půjde darovat nebo ne. V závěru je to on, kdo to podstoupí, ne okolí, které odrazuje…

    • #90616
      Tereza nováková
      Účastník

      ahoj, já jsem byla jednou darovat.. Také mi to všichni vymlouvali ale já se nedala a šla jsem do toho, jsem ráda že jsem mohla někomu pomoct, hlavně když já sama nechci děti, tak aspoň někdo z toho může těžit 🙂 a i ta finanční odměna za to stojí 🙂

      • #90649
        Zuzana Bulharová
        Účastník

        A mužu se tě prosímtě zeptat kde jsi byla na darování?? 🙂

      • #90716
        Tereza nováková
        Účastník

        Jasné .. byla jsem tady https://www.ivfzlin.cz Je to jedna z nejlepších klinik a já to můžu potvrdit 🙂 Mají super přístup, příjemné prostředí a profesionální jednání 🙂 Měla jsem z toho velmi dobrý pocit 🙂

      • #90742
        Zuzana Bulharová
        Účastník

        Díky za odkaz a za doporučení 🙂 určitě to víc prozkoumám :-))

    • #90588
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Co si myslíte o darování vajíček?? Já jsem si říkala že bych do toho šla,,ale všichni mě od toho odrazují..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.