Deprese

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #74713
      jarunelka
      Účastník

      Dobrý den,deprese znám ale na psaní je toho velmi mnoho.Víte popovídat si s nejbližším kamarádem je pro mě vždycky uleva.Napište mě prosím co děláte a kdy nejvíc máte ty deprese.Děkuji.Sice nejsem psycholog,ale vím své.

    • #74712
      Lucrezia
      Účastník

      Já se léčím v terapii. Reiki dělám sama, už asi 10 let, mám dva stupně, ale bohužel na deprese je to příliš slabé. Reconection je něco podobného.
      Nyní jsem se od duchovních praktik (mám vyzkoušenou i kineziologii a homeopatii) odklonila, cítím, že to nyní není moje cesta, potřebuji jaksi „vystřízlivět“ a najít pevný bod v životě. Chodím teď na skupinové psychoterapie, to se mi zdá dost zajímavé. jestli pomůžou, nevím, každopádně je to lepší, než ležet a naříkat.

    • #74711

      To máš pravdu. Myslím, že jsem opravdovou depresy nezažila. Ale mívala jsem stavy poměrně slušné úzkosti. Pomohlo mi reiki, rodinné konstelace a recconection. Občas mě to ještě na chvilku chytne, ale výrazně se to zlepšilo. Ovšem je to na dýl.Nestačí jedno reiki a je to 🙁 Pošli dotaz do poradny na Vandu Prchalovou. Zabývá se tím. Jsi z Prahy?

    • #74710
      Lucrezia
      Účastník

      Kdo si depresí prošel, nebo se v ní právě veze, případně má blízké s tímto problémem, podělte se o své zkušenosti a pocity.

      Trpím depresí asi 3/4 roku, je kombinovaná ještě s jinými potížemi. Vznikla z dlouhodobé úzkosti a několika životních ran po sobě.
      Nikdy jsem si nemyslela, že já, rozená optimistka, klidný a spokojený človíček, s životem naplněným radostí budu jednou řešit podobné potíže, jako je deprese.
      Člověk nikdy neví, kdy ho to může potkat.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.