Desigual

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ada.44 a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 25 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #70752
      ada.44
      Účastník

      Ahoj holky kde byste mi doporučili mrknout po balerinkach aby neměly takovou tu hloupou mašličku na špičce. Děkuji.

    • #70751
      Tekra
      Účastník

      souhlasím taky to tak mám, freeport je místo kam se jedu odreagovat a na nákupní terapii 😀

    • #70750
      Pavla.K
      Účastník

      nemáte vůbec za co, tohle je jedno z nejlepších ochodních center na nákup, když si pohlídate slevy, tak je to ještě lepí 🙂

    • #70749
      Alisel
      Účastník

      aha, díky moc za vysvětelení, mrknu se na to 🙂

    • #70748
      Pavla.K
      Účastník

      je to obchodák s různými značkami oblečení, mkrni sem http://www.freeport.cz/obchody, na téhle stránce se taky dobře vychytávají slevy 🙂

    • #70747
      Alisel
      Účastník

      a co je to vlastně ten freeport? To je nějaký obchodní dům??

    • #70746
      Pavla.K
      Účastník

      mrkni na freeport.cz, tam vždycky koukám na slevy a pak vyrazím 😉

    • #70745
      kleer
      Účastník

      Vyplati se kvuli Nike či Adidas jet do Freeportu? Jak je to s těma slevama… Ted jsem prošvihla skandalni vikend tak bych se tam chtěla podivat aspon ted o vikendu.

    • #70744
      Tekra
      Účastník

      Zdravím, já jsem naposledy v desigual nakupovala ve freeportu a byla jsem s cenami moc spokojená 🙂

    • #70743
      PetraSe
      Účastník

      A opravdu jsou tam ty ceny tak nizke?

    • #70742
      kleer
      Účastník

      Mě právě lákají obchody typu Levi´s; Gil Dona/Uomo (nebo jak se to píše), Tommy Hilfiger apod.

    • #70741
      hanule69
      Účastník

      Suprovy. U nas je ještě ve Vankovce ale ve Freeportu je podle mého lepší- větší vyběr a ta i ty ceny jsou přijatelnější. Desigual musiš ale umět kombinovat- ne každemu uplně sednou ty jejich vzory.

    • #70740
      DanisA
      Účastník

      Jaky je ten nový Desigual už jsi tam byla?

    • #70739
      hanule69
      Účastník

      Tak tam to mam moc rada, na netu vždy vyhlidnu jake mají akce a slevy a jede se nakupovat. 2-3x do roka supr shopping.

    • #70738
      Luckias
      Účastník

      Já sem si teď koupila perfektni peněženku a kabelku. Jako někdy je to bída když jsou ty velke vyprodeje kdy se tam nahrne mrtě lidi a za chvili je to přebrany ale běžně v tydnu je to tam super 🙂

    • #70737
      kleer
      Účastník

      Desigual je nově otevřen právě ve Freeportu tak se tam zajeď mrknout třeba budou mit lepší ceny 🙂

    • #70736
      DanisA
      Účastník

      Ahoj doporučili byste mi Hervis na sporotvni oblečeni? Nike a A3 se mi zda moc draha. Dik za info.

    • #70735
      PetraSe
      Účastník

      Na Freeport nedám dopustit jednou za čtvrtroku ho beru utokem. Ted jsem byla začátkem unora a oblekla jsem hlavně děti a manžela na mě bohužel nebyly velikosti ale tak přiště 🙂

    • #70734
      ada.44
      Účastník

      Ahoj koukala jsem na stranky freeportu a zaujala mě tam tahle akce http://www.freeport.cz/tradicni-velikonoce-na-freeportu…

    • #70733
      hanule69
      Účastník

      Já mam freeport moc rada. Na webu freeport.cz sleduju jake mají akce a slevy a když to udeři tak se jede nakupovat. Člověk musí hodně čihat na ten jejich web, protože někdy tam jedu a nakoupim hodně a někdy jew to bída.

    • #70732
      kleer
      Účastník

      Ahoj ja jsem z Brna a jezdim rada za slevama do Freeportu, na facebooku s kamoškou sledujem ty jejich akce- spiš sleduje ona, protože ja mam v tydnu moc práce, ale o vikendech se tam pravidelně sjiždíme jak medvědi na med 🙂

    • #70731
      ada.44
      Účastník

      Nákupy ve Freeportu jsou super. Dají se tam koupit věci levnější než v jiných obchodech a při tom jsou kvalitní. Navíc tam mají často ruzna akce takže mají slevy na outletové ceny 🙂

    • #70730
      Luckias
      Účastník

      Velikosti mi sedí dobře, kvalita je podle mě dobrá, vypracování kabátů je velmi slušné, u úpletových věcí už je to někdy trošku horší, nejsou moc dobře zkončené švy, občas se to páře ale nic co by se nedalo opravit 🙂

    • #70729

      na aukru seženeš nové nepoužité od 1,-

    • #70728
      hanule69
      Účastník

      Ahoj ja teda Desigual moc neproživam ale teď sem byla o vikendu ve Freeportu a tam se mi zdá že jsem viděla velky nově otevřeny Desigual tak mužeš zkusit tam. Je to outlet takže by si mohla vyčihnout i dobry ceny.

    • #70727
      Luckias
      Účastník

      Ahoj holky, nemáte nějaký tip, kde se dá levně sehnat oblečení Desigual? Nemám na mysli bazary, ale spíše nějaké outlety, weby s výhodnými nabídkami nebo nějaké ověřené zahraniční stránky. Děkuji za tipy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 25 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.