Dobrá kosmetika 40+

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Dobrá kosmetika 40+

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #86706
      Jaruna Bystrá
      Účastník

      Zdravím háčkuji se, mám 42 let a na pleti je už znát, nějaký ten nedostatek. Prosím o doporučení kosmetiky pro tento věk? Děkuji moc 🙂

      • #87998
        Lenka Karásková
        Účastník

        Dobrý den, zkuste se podívat na notino.cz, je tam velký výběr pleťové kosmetiky. Já jsem nedávno kupovala mámě sadu od Lancome a je s ní moc spokojená.

      • #86836
        Amíra Vofe
        Účastník

        Za mě bych Ti doporučila spíše přírodní kosmetiku, která je šetrná k tvé pleti.Hodně se mi osvědčila značka Maremma Officinalis z eshopu elabela. Používám od této zančky sposuty kosmetiky a velmi mi vyhovuje :-).

      • #86875
        Jaruna Bystrá
        Účastník

        Tak jsem se dívala na stránky eshopu a ráda bych se tě zeptala zda máš vyzkoušený tento čistící a odličovací balzám https://elabela.cz/produkt/cistici-a-odlicovaci-balzam/ dost mě zaujal, tak bych ho ráda vyzkoušela i s tím peelingem.

      • #86913
        Amíra Vofe
        Účastník

        Mám od značky MAREMMA OFFICINALIS, vyzkoušené skoro všechno a s touto značkou jsem velmi spokojená. Tento balzám používám denně a je perfektní, vůbec po něm nemám vysušenou pokožku.

      • #86912
        Jaruna Bystrá
        Účastník

        sc

      • #86754
        Ella Nováčková
        Účastník

        No mrkněte na značku iuvenio.com, mají kosmetiku právě pro tento věk. Na vrásky funguje skvěle, já používám kompletní rutinu. NEJ je asi sérum NANO a Crosllinked. Dají se objednat i výhodné sety.

    • #86697
      Ella Nováčková
      Účastník

      Mají výborný peeling Restart, mrkněte na jejich stránky iuvenio.com. Stačí jen 10 minut a pleť je krásně vyhlazená, jemňoučká a krásně sjednocená.

    • #86561
      Klára Doležalová
      Účastník

      Holky, nemají nějaký dobrý peeling na domácí použití, nevíte?

    • #86520
      Ella Nováčková
      Účastník

      Skvělé produkty má kosmetika https://www.iuvenio.com/ Jde o péči o pleť, která jpoužívá novéh a inovativní technologie.

    • #86493
      Dita Samarenka
      Účastník

      Zdravím, jakou kosmetiku používáte na pleť po čtyřicítce? Dáte mi tip na dobrou a přitom ne moc drahou kosmetiku?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.