Doplňky stravy

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Doplňky stravy

  • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vivinka lu a poslední změna proběhla před 3 týdny a 4 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96422
      Ditka Kratochvilka
      Účastník

      Pomohlo vám něco zhubnout? Mně se pořád nedaří a tak si jdu pro radu. Díky moc 🙂

    • #96382
      Lisa Lisa
      Účastník

      mě by zajímalo,co dáváte na imuntitu?

      • #96408
        Bella 4
        Účastník

        já beru dlouhodobě s manželem respiro imun a držíme se dobře , lonský rok jsem byli mnohem více na hromadě

      • #96397
        Helenka M
        Účastník

        probiotika a d vitamin , jak dětem tak i sobě

    • #96162
      Ivana Hudecová
      Účastník

      Vitamíny jsou pro zdraví nepostradatelné a když už jich do těla nedostanu tolik ze stravy, tak se je snažím doplnit doplňkem stravy wecare, který navíc obsahuje minerály a výtažky z bylinek pro posílení imunity. K vybudování imunity se mi osvědčil i pobyt venku na čerstvém vzduchu a ne jen být v přetopené místnosti.

    • #95336
      Milinka Kl
      Účastník

      Holky, tak Vám chci poradit, objevila jsem minulý rok tuhle stránku https://www.houbicky.eu/ a můžu je vřele doporučit. Mám doma jak extrakt tak i kapsle. Bereme lví hřívu, outkovku a Cordyceps. Zlepšilo se mi zažívání, imunita a celkové fungování organizmu. Cítím se mnohem lépe a dokonce jsem prodělala jedinou chřipku za celou zimu a to jen na tři dny. Můžou to navíc i děti od 3 let, takže to dávám i dětem. 🙂

    • #92372
      Filip Krejcarek
      Účastník

      Zkusím i tady, dámy jistě budou vědět. Partnerku trápí občasné bolesti hlavy, vždycky po čase ji to přepadne. Nevěděli byste poradit? Jde nám především o to, že to rozhodně nechce řešit chemií, proto hledáme nějakou vhodnou alternativní a hlavně přírodní cestu. Tudíž se nabízí nějaké bylinné směsy nebo něco na ten způsob, poraďte prosím. Díky!

    • #92266
      Renata K2
      Účastník

      Ženy co Vám pomohlo na únavu? Já jsem poslední dobou úplně vyřízená. Přemýšlím co si koupit za vitamíny nebo nějaké minerály aby mě to nějak nakoplo. Je fakt že poslední dobou mám i hodně křeče, takže jsem přemýšlela, že mi asi chybí magnézium.

      • #92485
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Tak to ti chybí magnézko určitě. Ono totiž neovlivňuje jen ty křeče, ale má vliv i na únavu, snižuje stres, dokonce i snižuje tlak. Jeslti můžu doporučit tak tento https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-natural-3x je za mě top. Přírodní, vegan a navíc ho mají i v akci. Beru vždy ty tři měsíce, pak si dávám měsíc, dva volno a pokračuji. A cítím se skvěle.

    • #91200
      Bella 4
      Účastník

      A pomohlo vám něco na vlasy? Mám je hodně poničené a vypadávají mi a už nevím co s tím, nic mi zatím nepomohlo 🙁

      • #91261
        Lisa Lisa
        Účastník

        Ani mně nic nepomáhá :-/ už jsem toho zkusila tolik a pořád nic, mám vlasy celé suché a bez života, padají mi a ať si na ně dám cokoliv mám pocit, že je to jedno

      • #91390
        Jitka K
        Účastník

        Taky jsem se s tímhle trápila a nakonec jsem šla na radu známé na trichologické vyšetření, kde zjistí v čem je problém. Můžu doporučit clinicalhair.cz tam mi moc pomohli 🙂

      • #91426
        Bella 4
        Účastník

        Takže ti pomohli aby ti přestaly vlasy padat? Jak to řešili a trvalo to dlouho než se ti to spravilo?

      • #91448
        Jitka K
        Účastník

        Přesně tak, udělali mi trichologické vyšetření aby přišli na to co se děje a podle toho jsem potom začala s léčivou kúrou 🙂

    • #91019

      Nám se nejlépe osvědčili, jak pro malý, tak velký, doplňky stravy s kolostrem. Malý jsem vlastně od sedmýho měsíce dělala rýžový kaše s bovinním kolostrem a já sama si dělám mléko s kolostrem a beru čisté kolostrum ve formě tablet.

      • #91103
        Jitka K
        Účastník

        A můžu to brát i když mám alergii na laktózu?

      • #91124

        Ano, jsou i takový varianty. Já kupuji colvia produkty a ta má v nabídce i kolostrum bez laktózy https://www.colvia.cz/colostrum-delact-50g/, ale se všemi výživovými složkami jako v běžným kolostru.

      • #91149
        Jitka K
        Účastník

        Moc díky, to je super, koukám, že mají i kojenecké mlíčko bez laktózy, malá má taky alergii, tak vyzkoušíme i to, super alternativa.

    • #90782
      Danka 88
      Účastník

      Já bych taky ocenila doporučení na nějaký dobrý doplněk na klouby, pomáhá vám něco?

    • #90529
      Sandra kolářová
      Účastník

      Ahoj ženy, prosím Vás jdu si sem pro radu, mamka si poslední dobou dost často stěžuje na bolest kolen, myslíte, že by jí mohla pomoct nějaká mast na klouby nebo raději nějaká výživa?

    • #90109

      My domů kupujeme supergreens pro celou rodinu na podporu imnunity, detox a celkově lepší vitalitu a cítíme se skvěle

    • #89749
      Milinka Kl
      Účastník

      Na podporu imunity u dětí je výborný Sirup ze 14 bylin od Alta Herba. Dětem chutná a má kvalitní složení.

    • #89744
      Jitka K
      Účastník

      Za sebe doporučuju Mega detox, obsahuje přírodní extrakty a opravdu se mi osvědčil. Podporuje detoxikaci organismu, imunitu, klouby, cévy, kůži. Je od Movit energy.

      • #89798
        Kamila Novotná
        Účastník

        A jak dlouho se to má užívat aby to mělo ten správný efekt?

    • #89059
      leno syko
      Účastník

      Mám malé děti, chodí do školky, imunitu jim posiluji Altaherba sirupem ze 14 bylin.

      • #89105
        zlati syky
        Účastník

        Neznám tento přípravek, ale zaujal mě. Hlavně, že je přírodní.

    • #88850
      domuska syk
      Účastník

      V tomto období je potřeba posilovat imunity. Celá rodina užíváme tento přípravek https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura?keyword=kouzel

      • #88878
        Bibiana Senová
        Účastník

        Jak dlouho je potřeba kapky užívat než zaberou?

      • #88997
        domuska syk
        Účastník

        Kapky užíváme po celou dobu kdy hrozí různé respirační choroby.

    • #88723
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Já ano:-) A to konkrétně spirulinu čerstvou v již nachystaném nápoji s ovocem. Pijem to každé ráno celá rodina 🙂 Dětem to chutná a aspoň vím že mají potřebné vitamíny 🙂 Nejsme nikdy nemocní a to jen díky čerstvé spirulině 🙂 Na imunitu je to opravdu skvělé, hlavně v zimě, ale je to i dobré na snížení únavy, zvýšení fyzické výdrže ale i na hojení ran 🙂 prostě super věc 🙂

      • #88746
        Marie Horáková
        Účastník

        To je skvělé:-) O spirulině vím, ale nikdy mě nenapadlo ji brát.. Mohla bych ji vyzkoušet:-) Kde si kupuješ???

      • #88754
        Zuzana Bulharová
        Účastník

        Kupuju si přímo drink od https://www.spiralps.cz/ Je to opravdu skvělé a vřele doporučuju 🙂 My nemocní vůbec nebýváme a ted na zimu je to super 🙂 Takže určitě doporučuju 🙂 Máme to vyzkoušené 🙂 Čerstvou spirulinu vřele doporučuju 🙂

    • #88712
      Tereza nováková
      Účastník

      Já sice ne, ale asi bych měla.. Jsem pořád nemocná..

    • #88700
      Marie Horáková
      Účastník

      Ahojky, mám otázečku.. Užíváte nějaké vitamíny, nebo doplňky stravy?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.