Doplňky stravy všeobecně

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Doplňky stravy všeobecně

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bella 4 a poslední změna proběhla před 4 dny a 17 hodinami.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #93416
   Petra konečná
   Účastník

   Osobně jsem si velmi oblíbila tento komplex https://enerex-vitaminy.cz/profivit/33-lipo-deka-250ml.html. Obsahuje vitamíny A, D, E, a K. Vitamín A je důležitý pro oči, pokožku a pohlavní ústrojí, D ovlivňuje imunitu a je potřebný k metabolizmu vápníku a fosforu. Vitamín E je jedním z nejdůležitějších antioxidantů, zpomaluje stárnutí a hojí lépe rány a vitamín K zajišťuje správné srážení krve. 🙂

   • #93498
    Danka dana
    Účastník

    Ty jo, super moc děkuji i za odkaz i za ten výčet co k čemu slouží. Třeba to o vitamínu K jsem teda vůbec nevěděla ani o tom ačku. A ta lipomazální forma toho zpracování je teda lepší? A je nějak důležité jestli jsou tekuté nebo kapslové?

   • #93576
    Petra konečná
    Účastník

    Liposom chrání vitamín před zničením žaludečními štávami, takže vlastně díky němu má vitamín mnohem větší šanci na to se dostat do těla a vstřebat se tak jak je od něj vyžadováno. Navíc dokáží přenášet živiny( vitamíny) na různá místa v těle kde jsou třeba a tam se mohou pak vstřebat. 🙂 Účinná látka se tedy uvolní přímo v buňce a není zničena jinými vlivy jako jsou ty žaludeční šťávy, PH atd..

  • #93402
   Ditka Kratochvilka
   Účastník

   Mně opravdu hodně pomohla https://www.houbicky.eu/housenice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/ přečti si o ní. Užívám teď tři měsíce a cítím se jako nový člověk. Dlouho jsem jí hledala v té nejlepší formě a tady ji mají čistě přírodní, organickou takže obsahuje všechny živiny a cenné látky.

   • #93664
    Bella 4
    Účastník

    To se mi moc líbí, vypadá to že má vyloženě zázračné účinky, to hned objednávám za tu cenu, děkuju 🙂

  • #93312
   Bella 4
   Účastník

   Chtěla bych začít užívat něco na celkovou podporu imunity, můžete doporučit něco se vám osvědčilo? Cítím, že potřebuju nějaké nakopnutí, jsem teď hodně unavená a nic se mi nechce a pořád myslím na to, že bych toho měla pro své zdraví dělat víc. Děkuju za reakce 🙂

  • #93288
   Danka dana
   Účastník

   Zdravím ženy krásné, chtěla bych se zeptat jaké doplňky rádi užíváte a opravdu vidíte nějaké výsledky? Klidně i se zaměřením na různé zdravotní neduhy, ráda se nechám inspirovat a poučit. Na trhu je stále něco nového, takže člověk už neví co je reklama a co fakt funguje. Díky za všechny Vaše názory a rady.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.