Ekzém

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piskle a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #71968
      Piskle
      Účastník

      Mě vyhovuje krém Radioxar, koupila jsem ho v lékárně na doporučení lékárnice a už ho máme všechny holky v práci na stole. Je suprový na ruce, hnedka jsou ruce suché a můžeme pracovat.

    • #71967
      LucaMirkova
      Účastník

      Ahoj, taky mám zkušenosti s ekzémem a mohla bych ti doporučit belogent, bohužel je na předpis. Nebo mi velmi pomohl krém lipobase. Nedávno jsem se dočetla na http://kralovstvizen.cz ,že je také výborné používat konopné masti. Můžeš zkusit mrknout třeba tady najdeš taky nějakou užitečnou radu.

    • #71966
      sarkanova
      Účastník

      ja vam muzu doporucit masticky od cutishelp jsou to produkty z konopi, to mi pomohlo nejvice. objednavam normalne z e-lekarny sleky 🙂

    • #71965
      Eva Moravcová
      Účastník

      Mně pomohl krém LIPOBASE, ale nyní je už, bohužel na předpis.

    • #71964
      Pavla.K
      Účastník

      no tak přeju aby vám, to pomohlo tak jako mě 😀 budu držet pěsti

    • #71963
      Tekra
      Účastník

      jé, tak to je super, podívám se na to a dám vědět, co jsem si objednala…

    • #71962
      Monna
      Účastník

      podívejte se na nuspring.cz, tam toho mají i víc, ale mě zaujaly ty zábaly a ve výsledku mě toho fakt zbavily, takže určo zkuste 😉

    • #71961
      Pavla.K
      Účastník

      já jsem si ho objednala z netu z http://www.protopan.cz, tam určitě najdeši víc info, a nějaký další jejich věci

    • #71960
      Tekra
      Účastník

      a mohu nebo někde jinde? Slyším o tom prvně :se zeptat, kde se to dá koupit? Normálně v lékarně)

    • #71959
      Pavla.K
      Účastník

      zdravím, mě moc pomohl protopan box, jsem z něho úplně nadšená. Ještě nikdy mi nic takhle nepomohlo…

    • #71958
      Monna
      Účastník

      ahoj mě moc pomohla přírodní kosmetika -417, je z mrtvého moře a má fakt super účinky. Ty bahenní zábaly nemají chybu

    • #71957
      Tekra
      Účastník

      Dobrý den, už od zimy mám docela problém s ekzémem na rukou, zkoušela jsem toho docela dost, co mi doporučili známí atd., ale nic mi moc nepomohla. Máte nějakou ozkoušenou radu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.