Energie dní

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Energie dní

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #74709
   lucie.astro
   Účastník

   Milé dámy a pánové, čeká vás v současnosti nějaká důležitá událost?? Nechcete si nechat spočítat datum,zda je vhodné,příznivé či naopak?Energie každého dne má na nás velký vliv a může průběh započaté akce velice ovlivnit. Zda máte zájem,můžete díky našemu semináři ovlivnit svůj život. Hodně štěstí. Lucie.
   SEMINÁŘ FENG SHUI
   ČAS A ENERGIE DNÍ
   Praha
   11. -12. prosince 2010

   Jak pomocí Feng Shui a času harmonizovat svůj život

   Výběr dovolené, svatba, stěhování, obchodní jednání, nákup nemovitosti, zkouška, podání žádosti o cokoliv atd. Asi každého by zajímalo, jaký den by pro podobná důležitá rozhodnutí byl ten nejvhodnější. Podle čínské kosmologie se na ten správný den můžeme zeptat 28 nebeských dómů. Každý z nich vládne nějakému dni a proto každý den je vhodný k úplně jiné činnosti.

   Na tomto semináři bychom vám rádi ukázali, jak si dopředu naplánovat zásadní a důležité okamžiky v životě. Kdy je lépe jednat a kdy zase naopak být raději pasivní.
   Kromě již zmíněných energií dní se naučíte více vnímat pojem času a vše, co s ním souvisí. Takže si budeme povídat o různých cyklech, které je docela dobré dodržovat a přiznávat je, než jít proti nim. Pak nás takový život totiž velmi vyčerpává a vysiluje. Ukážeme si, jaké energie vládnou v určitých časových cyklech, jak je podporovat v náš prospěch a využít k udržení dlouhého, zdravého a vitálního života.

   Cena semináře je 2.430,- Kč.

   Přihlášky na tel. 602 556 479 nebo dasa@byu.cz
   http://www.byu.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.