Granule pro psa – Marp

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Granule pro psa – Marp

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #93292
      Danka dana
      Účastník

      Nám tyto bohužel nesedli asi jako dalších xy značek. 🙁 Takže jsem pátrala a našla jsem ještě tyhle https://rawbark.cz/. Mají moc hezky udělané stránky. Dokonce i nějaký tlapičkový program kde se sbírají bodíky. 🙂 Zkusila jsem objednat a byla jsem velmi mile překvapena. Složení mě přijde perfektní a náš Art je dokonce i s chutí snědl a zlepšily se mu o dost i střeva. 🙂

      • #93418
        Petra konečná
        Účastník

        Souhlasím s Vámi, nám je doporučila přímo naše veterinářka, protože jimi krmí i svoji smečku a fakt jako dobrý. Složení je parádní, to maso je tam fakt cítit- nebo aspoň to vidím na psech, že to žerou s mnohem větší chutí. Objednávání je raz dva, zvlášť když se člověk i registruje, to je pak jen kliknutí a je to hotovo. Maj i super pamlsky. 🙂 Ty beru i pesjkům od kamarádek, když objednávám. 🙂

    • #93023
      Ella Nováčková
      Účastník

      Moc všem děkuji za komentáře, značka je fakt oblíbená – má super reference i na jiných diskuzích, takže Marp objednávám 🙂

    • #92976
      Jana Maláčová
      Účastník

      Holky, taky jejich krmivo vyzkouším – četla jsem na různých diskuzí fakt pozitivní ohlasy, vypadá to, že tyto granule budou perfektní.

    • #92870
      Emma Hudcová
      Účastník

      Taky jejich krmivo kupujeme, už dlouho a jsme spokojení. Tady najdete veškeré informace o značce http://www.marppetfood.cz

    • #92833
      Sylva Krajčová
      Účastník

      Já ano a značku doporučím. My jsme na ni dostali doporučení od veterináře, dáváme jak granule, tak konzervy.

    • #92769
      Ella Nováčková
      Účastník

      Zdravím, vybírám granule bez obilovin pro svého psa a narazila jsem na značku Marp, u které se mi líbí složení. Krmíte někdo touto značkou?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.