Granule pro psa s citlivým zažíváním

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Granule pro psa s citlivým zažíváním

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96059
      Lenka Prášilová
      Účastník

      Nejlepší je pro psa jet na barfu, ale chápu že pokud je pes z utulku nebo se někdo ujme staršího pejska co není zvykli tak je to těžké naučit. Spousta psu trpi bohužel na intolerance na klasické maso, což je šílené.

    • #96029
      Ditka Kratochvilka
      Účastník

      ahoj my už granule nebereme, složením jsou skvělé louie konzervy a plně stačí, my bereme nejčastěji kachní s rýží, ale mají velký výběr

    • #94016
      Viki Křivá
      Účastník

      My máme moc rádi doma granule od Rawbarku, mají super složení bez obilovin, masové či kostní moučky a jsou vyrobeny v česku a od českých farmářů. Navíc Vám je sestaví na míru pejska a nemusíte nic složitě vyhledávat. 🙂

      • #94089
        Jitka K
        Účastník

        Jak na míru prosím? A v granulích je tedy nějaké maso nebo to jsou nějaké vegan? To doufám že ne?

      • #94215
        Viki Křivá
        Účastník

        Nene je tam pouze syrové maso. 🙂 Jinak tedy tady na stránkách https://rawbark.cz/ si vyplníte dotazníček a dle něho Vám vyberou granule, které se pro Vašeho psa hodí nejvíce, takže i pro alergiky, kastráty, seniory atd. 🙂 Můžete objednat i malé 4kg balení. Když se zaregistrujete, stačí pak jen kliknout na znovu objednat a máte vyřešeno. Mají super i pamlsky a další sortiment pro pejsky. 🙂

      • #94269
        Jitka K
        Účastník

        Díky za tip teda, koukala jsem na to. Složení je oproti granulím co máme doma teda o dost jinačí a řekla bych i o dost lepší. Takže jsme objednala ten testovací balíček, došel cca po 4 dnech a byla jsem teda velmi mile překvapená. Nejen že si můžu dát fotku na balík granulí, což je hodně dobrý, ale taky nám došel dáreček v podobě pamlsku a ještě byl balík i popsán s přáním dobré chuti. Moc hezké. Granule vypadají dobře a chutnají, tak pokud bude ok i se střevama, tak objednám ten větší pytel. 🙂

    • #91809
      Barbora Holkova
      Účastník

      My kupujeme Magnusson a jsme spokojení, když koupíme jinou značku pes je ani moc nechce.

    • #91640
      Jana Havlová
      Účastník

      Moc děkuji za doporučení na granule od Marp. Líbí se mi složení a mají i dobré recenze, takže si od nich granule objednám.

    • #91617
      Ella Nováčková
      Účastník

      Tady najdete veškeré informace o značce http://www.marppetfood.cz

    • #91576
      Sára Hrušková
      Účastník

      Dobrý večer, poradíte kde bych si o značce mohla přečíst víc informací? Mají třeba nějaké své stránky?

    • #91539
      Ella Nováčková
      Účastník

      Doporučím kvalitní a české granule bez obilovin značky Marp. Kupuju je už dlouho a jsem moc spokojená.

    • #91506
      Jana Havlová
      Účastník

      Zdravím všechny, jaké opravdu kvalitní granule kupujete pro psa s citlivým zažíváním?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.