Hra pro tříletou

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Hra pro tříletou

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #114726
      Emma Hudcová
      Účastník

      Souhlasím, že ve třech letech funguje nejlíp něco, co dítě opravdu vtáhne do hry. U nás se loutkové divadlo se zvířátky vytahuje pořád dokola, protože každý den vznikne úplně jiný příběh. Někdy hrajeme pohádku spolu, jindy si dcera vystačí sama a vypráví si vlastní dobrodružství. Navíc se dají časem dokoupit další loutky a pohádky, takže je pořád co objevovat http://www.kufrik.cz/loutkova-divadla/loutkove-divadlo-se-zviratky/

    • #114706
      Klára Doležalová
      Účastník

      Ahoj, u nás nakonec nejvíc zabralo loutkové divadlo se zvířátky od kufrik.cz. Dcerka není typ na klasické naučné hry, mnohem víc ji baví vymýšlet příběhy, hrát pohádky a nechat jednotlivé postavičky mezi sebou povídat. Často si u toho sama přidává nové věci a slovíčka, aniž by měla pocit, že se něco učí. A musím říct, že je to i moc hezky strávený společný čas.

    • #114674
      Helenka M
      Účastník

      Ahoj maminky a kam v Praze rády chodíte s malýma dětma trávit volný čas? Třeba nějaké kids friendly nákupní centrum nebo tak, kde můžete vybavit i nějaké nákupy atd.? Koukala jsem na galerii Harfa, tam mě zaujalo že mají i venkovní terasy, velký hrací koutek atd…budu ráda za tipy, ještě to tady v okolí moc neznám 🙂

    • #114602

      Ahojky maminky. Co fakt fungovalo u vašich tříleťaček? Hledám nějakou fajn hru, kde se naučí poznávat ovoce a zeleninu. Jde mi o to, aby to bylo tako pozvonlný. Prostě spíš aby si hrála a ono se to na ni nějak nalepilo 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL