Jak si přivydělat doma u počítače ?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Jak si přivydělat doma u počítače ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #74607
   Martina Hartmanová
   Účastník

   ozvala jsem se na Wazzub zaregistrovala a nepřišel mi potvrzovací mail nechápu proč

  • #74606
   Věra Maříková
   Účastník

   Znám lepší průzkumové agentury,kdo chce zapojit,ozvěte se.Nyní je možnost do začátku dubna se zapojit do Wazzub,kde vás budou platit každý měsíc jen za používání jejich služeb.

   http://signup.wazzub.info/?lrRef=613aa

  • #74605
   Zuzana Odvárková
   Účastník

   Ahoj, ráda bych tě chtěla požádat, samozřejmě pokud to nebude vadit o hlas v soutěži o proměnu, jsem číslo 5. Hlasovat, lze každý den. Děkuji moc

  • #74604
   Marek Vrátil
   Správce

   Holky, Toluna je o ničem. Nic jiného jsem nezkoušela, zklamalo mě to..

  • #74603
   katka6
   Účastník

   Já jsem taky zaregistrována u toluny,ale už tam moc nechodím,výdělek žádný a nasbírat 40000 bodů je na dlouho,casi taky doporučuju

  • #74602
   Věra Maříková
   Účastník

   Beruško,já byla u Toluny více než rok a odhlásila jsem se,protože za to nic není.Jestli chcete něco vydělat, zaregistrujte se ke Casi,oklubu.Marketagentu,i-vyzkumy.Ty platí v penězích.
   Zdraví Věra.

  • #74601
   Eva Černá
   Účastník

   Mám dotaz, zda jste za vyplňování dotazníků v toluně získala něco více než body. Já zatím nic a pokud sleduji mezinárodní loterii, ještě nikdy tam nebyl nikdo z ČR. Děkuji za odpověď.

  • #74600
   Jana Hladka
   Účastník

   Již zhruba rok zkouším různé druhy přivýdělků přes počítač, ale většinou nejde o nijak korektní nabídky. Dnes si vyhledávám hlavně práce na počítači /bez velkých nebo žádných finančních vstupů a prověřené v praxi, že skutečně firmy, do kterých se zaregistrovávám, připisují nějaké finanční částky, body nebo bonusy za odvedenou práci v podobě sledování příchozích reklam nebo vyplňování různých dotazníků a průzkumů/. Dovoluji si Vám zde nabídnout informaci s tím, že se můžete rozhodnout, zda se budete chtít do některé nabídky registrovat nebo ne. Nejde sice o horentní příjmy, ale jak se říká: „korunka ke korunce a …“ Takže předem dík, že posílíte moje týmy spolupracovníků. Janaanna
   1.
   http://www.pohodove.cz/r/72
   – kliknout 2 x, aby se odkaz otevřel, pak se proklikat k registraci. Platí se za registraci 99 Kč přes SMS mobilem.

   2. zadám Vám mně zaslaný Váš e-mail na stránky eRMAIL – bude Vám zaslán odkaz na registraci, která je zdarma. Jde o práci s vyplńováním dotazníků, doporučení spolupracovníků, přijímáním reklamních e-mailů , za které budete placeni.

   3. TOLUNA – registruje se zdarma, zde odpovídáte na různé ankety adotazy, za které budete odměněn body. Tyto body můžete např. vsadit do mezinárodní loterie za výhry v penězích nebo je střádat a pak utratit v jiných nabídnutých aktivitách.

   http://cz.toluna.com/MyAccount.aspx?pagemode=1
   Rovněž registrace zdarma. Vyplňování různých průzkumů a dotazníků.
   4. Emailing
   Vydělávejte na internetu přijímáním reklam na Vaši mejlovou adresu. Jen si přečtete a odkliknete příchozí českou reklamu a připisují se Vám na účet peníze. Prověřeno, funguje, toto zvládne každý.
   http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=9863e5328649e2a0483a5de014a9c1a4
   Doporučující: 379862.
   Registraci můžete učinit ihned a zdarma.
   Zde je pouze 40 – 50 haléřů za přijatý reklamní e-mail – ale když by se Vám podařilo si zbudovat větší síť spolupracovníků – reklamní e-maily chodí každý den…troška k trošce a pár peněz bude…
   5.
   http://www.ukazreklamu.cz/?r=Janaanna
   registrace zdarma, klikáte na jejich stránkách na reklamy a ihned se Vám připisují jednou za 24 hodin peníze na účet za shlédnuté reklamy.

   6.
   http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=356041
   registrace zdarma, vyplňování dotazníků.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.