Kolagen

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vivinka lu a poslední změna proběhla před 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #93624
      Vivinka lu
      Účastník

      Já jsem užívala hodně doplňků s kolagenem a kosmetiku na zpevnění pleti, ale prostě to nestačilo. Nakonec jsem šla po dlouhém rozhodování na lifting obličeje a jsem moc ráda, že jsem se k tomu dokopala. Konečně jsem to zase já 🙂 kdo nad tím přemýšlíte vřele doporučuju paní doktorku Lovětínskou z ABClinic.

    • #93110
      Justy Smericka
      Účastník

      Holky, máte některá zkušenosti s doplňkem stravy Astaxanthin? Chtěla bych vyzkoušet, ale zajímá mě efekt a jestli máte některá zkušenost, že se to na Vás někde nějak projevilo. Chci posílit pleť, vlasy, imunitu a tak… Díky moc.

    • #93001
      AliMary Mary
      Účastník

      Myslím, že důležitější než kombinace s jinými látkami je síla a zdroj kolagenu. Opakovaně se vracím k mořskému kolagenu 5000 mg http://www.Collamedic.cz. Vždy dostanu zdarma vitamín C a pokud vychytám týden s akcí, tak ještě dáreček.

    • #92249
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Já jsem velmi spokojená s KK kolagenem. Má unikátní složení, vyzkoušela jsem už hodně kolagenů a tento funguje opravdu skvěle. 🙂

      • #92363
        Erika Rezá
        Účastník

        V čem spočívá to unikátní složení? Po jak dlouhé době jste viděla účinky?

      • #92483
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Obsahuje 5000mg v denní dávce hydrolizovaného kolagenu Peptan. 🙂 To žádný jiný kolagen na trhu nemá. 🙂 Účinky se projevují při dlouhodobém užívání. Já jsem je začala více pozorovat kolem konce druhého měsíce. 🙂

    • #90784
      Bella 4
      Účastník

      Taky nad nějakým kolagenem uvažuju, četla jsem že aby pomohl na pleť musí to být něco trochu jiného než ten na klouby tak vybírám a nějak se nemůžu rozhodnout 😀

    • #90601
      Ella Nováčková
      Účastník

      Souhlasím, já jsem taky zkoušela vícero značek, ale vyhrál u mě prémiový Orcacollagen. Ten má navíc výbornou chuť, takže se dobře pije a díky členství nemusím nic řešit. Každý měsíc mi díky členství chodí objednávka automaticky, vždy mi jen přijde e-mail, strhnou se peníze a dorazí balíček. V létě jsem teda členství na měsíc zrušila kvůli dovolené a pak hned obnovila, vůbec s ničím není problém. Tady najdete podrobnosti http://www.orcacollagen.cz/membership

    • #90582
      Stáňa Valkounová
      Účastník

      To je fakt – s tím souhlasím. Já osobně jsem vybírala dlouho a dost jsem četla diskuze než jsem vybrala a jsem spokojená. Vybrala jsem Orcacollagen, který je plný účinných látek, díky členství je cenově nejdostupnější na trhu a výborně chutná.

    • #90531
      Denisa Gantová
      Účastník

      Určitě nekupujte jen čistý kolagen, protože dnes už je velký výběr a můžete si koupit kolagen nabušený účinnými látkami (vitamín C, kyselina hyaluronová, biotin …).

    • #90495
      Marie Tučková
      Účastník

      Dobrý den, chtěla bych si koupit kolagen, všude na něj čtu velkou chválu. Na trhu je jich ale spousta, podle čeho vybírat? Poradíte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.