Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Kosmetika na vrásky
- Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Mirka Kočičková a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
-
13. 10. 2023 v 21:05 #93956Mirka KočičkováÚčastník
Dobrý den, já už nějakou dobu používám tento krém na proti vráskám https://www.notino.cz/christian-laurent/pour-la-beaute-krem-proti-prvnim-znamkam-starnuti-35/. Pleť hezky projasní a vrásky se mi opravdu po pravidelném používání zdají meně výrazné a pleť je celkově jemnější.
-
26. 9. 2023 v 9:07 #93568Mirka NováÚčastník
Pěkné dopoledne, jdu si sem pro radu jakou kosmetiku používáte na svoji pleť pro věkovou kategorii 35+. Něco co bude mít účinek na vrásky a zároveň pleť hydratuje. Hledám něco opravdu účinného :-). Děkuji.
-
30. 9. 2023 v 10:52 #93739Amíra VofeÚčastník
Já používám českou kosmetiku IUVENIO, pečuji o pleť s jejich produkty a musím říct, že pleť se mi hodně zlepšila. Je sjednocená, rozzářená a vrásky se mi krásně vyhladily, takže na ni nedám dopustit.
-
28. 9. 2023 v 0:12 #93626Alizee KmetováÚčastník
Já si kupuju na Notinu korejskou kosmetiku Beauty of Joseon a nikdy jsem neměla pleť tak hezkou, vyhlazenou a zpevněnou jako teď 🙂
-
-
25. 9. 2023 v 23:38 #93567Ditka KratochvilkaÚčastník
Já vybírám nějakou kosmetiku na suchou a citlivější pleť, něco co je účinné i na vrásky a dostatečně hydratuje bez nějaké parfemace apod. Můžete něco poradit, co máte na sobě vyzkoušené?
-
15. 9. 2023 v 10:26 #93326Helenka MÚčastník
Kosmetika je určitě dobrý pomocník, ale za sebe tedy doporučuji začít užívat i ty doplňky stravy. Mimo kolaganu, který je tady již zmíněn, bych určitě doporučila podívat se i po kvalitním doplňku kyseliny hyaluronové. Já jsem sáhla od značky N-Medical, za mě tedy dobrá volba, ale výběr je samozřejmě na každém z nás. 🙂
-
19. 9. 2023 v 14:41 #93421Petra konečnáÚčastník
O té toho hodně slýchám hlavně tedy ve spojitosti s estetickými zákroky. Takže je to určitě dobrá věc, nenapadlo mě ji tedy doplňovat nějak aktivněji.. Jaké účinky tedy má ve formě vitamínu?
-
22. 9. 2023 v 12:34 #93502Helenka MÚčastník
Osobně ji užívám v kapkách, ale mají ji i ve formě tabletek a nebo i gelu- ten je nejlpší například po operacích k hojení ran https://shop.n-medical.cz/133-kyselina-hyaluronova-pro-vnitrni-uzivani. 🙂 Kyselina hlavně krásně funguje s vodou, takže Vám pokožku vyživuje, vyživuje Vám ale i tkáně, orgány a především chrupavky. 🙂 Také dělá v tělě prostředí, kam se může ukládat kolagen, takže spolu opravdu krásně fungují. A samozřejmě pleť vyživuje, hydratuje a je proti vráskám. 🙂
-
26. 9. 2023 v 11:58 #93578Petra konečnáÚčastník
Pane jo, to jsem vůbec nevěděla že je takhle důležitá, moc díky za vysvětlení a i za odkaz. Hlavně jsem nevěděla že jsou na sebe s kolagenem vázány, takže to je hodně dobrý point. 🙂 Vyzkouším určitě, teď když to vím, tak po něm rozhodně sáhnu.
-
-
23. 5. 2023 v 13:15 #91152Danka 88Účastník
Já mám ještě hodně oblíbenou kosmetiku s hadím jedem. Ten si myslím na vrásky a pleť moc hezky reaguje. Kolem očí dávám sérum a na pleť krém. 🙂
-
5. 6. 2023 v 11:43 #91549Veronika NovákováÚčastník
A jak ten jed funguje? Co jiného ještě obsahuje kromě toho jedu prosím? Já mám nejvíce vrásky kolem očí, takže asi by mě stačilo jen to sérum.
-
26. 6. 2023 v 19:15 #91949Denisa GantováÚčastník
Obsahuje ještě kyselinu hyaluronovou. Hadí jed zabraňuje ochabování pleti, uvolňuje svaly a tím je vyhlazuje, je to takový přírodní šetrný botox. Jed je tedy syntetický, takže se nemusíte bát. Sérum je toto https://www.topvet.cz/pece-o-ocni-okoli/60496-hyaluronove-serum-s-hadim-jedem . Tak můžete vyzkoušet, já jsem s ním opravdu velmi spokojená.
-
-
11. 5. 2023 v 23:54 #90916Dita SamarenkaÚčastník
Holky, díky za napsané – už 2 dny kosmetiku od Astrid mám a zatím velká spokojenost – mile mě to překvapilo, protože značku Astrid znám dlouho, ale nikdy jsem od nich nic nekoupila.
-
10. 5. 2023 v 10:16 #90880Milinka KlÚčastník
Já se snažím podporovat tvorbu kolagenu zejména zevnitř, kupuji koleagenové sady, které zahrnují jak kolagen, tak i séra, je to trošku dražší záležitost, ale opravdu dobře funguje, je třeba trpělivosti, ale výsledky se projeví zhruba po třech měsících. Na pleti to jde hodně poznat, je zářivější a plnější. Na vlasech hlavně na kvalitě.
-
12. 5. 2023 v 15:20 #90934Soňa KoutnáÚčastník
Souhlasím, dle mého názoru je také klíčová podpora kolagenu zevnitř. Já užívám dlouhodobě hydrolyzovaný kolagen https://www.kkkolagen.cz/hydrolizovany-kk-kolagen-drink-medical-estetic/, který má jako jeden z mála skvělý výsledky. Jde to hodně poznat na vyplnění kontur obličeje a zejména u mě na kvalitě pokožky a vlasech.
-
23. 5. 2023 v 14:02 #91153Markéta JanovskáÚčastník
Souhlasím, jako dermatoložka můžu doporučit, také ho užívám a má efektivní výsledky rychle, hlavně díky právě vstřebatelnosti. Je ale potřeba vydržet alespoň ty dva-tři měsíce pro první výsledky.
-
14. 5. 2023 v 15:43 #90957Jitka KÚčastník
A čím je tenhle kolagen tak výjimečný proti ostatním?
-
18. 5. 2023 v 7:54 #91048Soňa KoutnáÚčastník
Zejména tím, že díky speciálnímu enzymatickému procesu má KK kolagen vyšší biodostupnost než jiné druhy kolagenů. To znamená, že je snadněji vstřebáván do těla a rychleji se dostává do krevního oběhu, což zajišťuje rychlejší účinek.
-
11. 5. 2023 v 7:05 #90894Kamila NovotnáÚčastník
Dobrý den, také jsem se teď zaměřila spíše na vnitřní péči než povrchovou, ale samozřejmě také kladu důraz na kvalitní kosmetiku. O jaké sadě konkrétně mluvíte?
-
18. 5. 2023 v 8:12 #91049Milinka KlÚčastník
Kombinace je nejlepší cesta, plus dostatek spánku, pitný režim a zdravý životní styl. Kupuji tuhle sadu https://www.solobeauty.cz/sada-c-6/, jak říkám, je dražší, ale efektivní a když ji mají v akci, jako třeba teď, vyjde levněji.
-
-
9. 5. 2023 v 22:41 #90872Jana MaláčováÚčastník
Holky, já nedám dopustit na sérum z této řady http://www.dm.cz/astrid-serum-proti-vraskam-bioretinol-p8592297008163.html je opravdu výborné a účinné.
-
7. 5. 2023 v 23:25 #90849Gábina StrouhalováÚčastník
Tato řada je fakt výborná. Zkoušela jsem vícero značek na vrásky, ale na tuto nedám dopustit – je fakt účinná a za dobré peníze.
-
5. 5. 2023 v 21:28 #90830Marie TučkováÚčastník
Já jsem si nedávno koupila denní krém od Astrid s Bioretinolem a je výborný. Určitě si od nich koupím ještě sérum a masku ze stejné řady.
-
3. 5. 2023 v 22:56 #90804Dita SamarenkaÚčastník
Dobrý večer, jakou kosmetiku na vrásky po čtyřicítce používáte? Je nějaká kosmetika opravdu účinná?
-
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.