Kvalitní krmivo pro psa

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Kvalitní krmivo pro psa

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lenka Prášilová a poslední změna proběhla před 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #96713
   Helenka M
   Účastník

   Ty známe taky, měli jsme je jednou, ale ty jsou opravdu hodně na přibírání a neobsahují skoro žádné maso bohužel. 🙁 Momentálně máme už asi půl roku tyto https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/ a s těmi jsem moc spokojení. Granule Vám vyberou dle vyplněného dotazníku, takže nemusíte nic hledat a můžete si vzít 4 kila na zkoušku. Navíc obsahují 50% čerstvého masa na váhu granulí. 🙂 Výborné mají i konzervy. 🙂

   • #96842
    Lenka Prášilová
    Účastník

    Super, díky za doporučení. Už jsem si to na stránce zkoušela a dotazníček mi přijde teda super. Stejně jako fotka ba balík granulí, to je moc hezká pozornost. Objednala jsem na zkoušku ty 4 kila a k tomu vzala i konzervu hovězí a pamlsky. Došel mi moc hezký balíček, kde bylo i pěkné přání a dáreček. 🙂 To tedy hodně cením. Zatím ochutnala granule a ty jí teda moc chutnají.

  • #96527
   Lenka Prášilová
   Účastník

   Dobrý den, mohu se prosím zeptat co dáváte Vašim mazlíčkům ? Jaké granule mají nejraději a z čeho prospívají? Do teď jsme kupovali Briantos, byly bez obilovin a takové měkoučké, ale naše Lucky z nich dost přibírá, takže bych je chtěla změnit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.