Menstruační kalhotky

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Menstruační kalhotky

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #90689
      Zdena Mlasková
      Účastník

      Ahoj také uvažuji nad menstruačními kalhotkami, protože vložky nemám ráda a tampóny mi začínají nějak vadit. Jenže se bojím, aby mi kalhotky neprotekly, stalo se Vám to už nebo ne?

      • #90773
        Amíra Vofe
        Účastník

        Rozhodně bych se nebála začít menstruační kalhotky používat, sama jsem je začala používat asi před rokem a je to daleko pohodlnější než vložky. A pro mě i komfortnější. Jen je prostě důležité zvolit vhodné kalhotky podle síly menstruace. Já osobně jsem spokojená se těmito https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky , mám dvoje na silnější menstruaci na první 2 dny a pak troje pro střední menstruaci. A jsem s nimi maximálně spokojena.

      • #91161
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Tyhle jsou fajn. Také jsem na ně přešla, zkoušela jsem i nějaký ten kalíšek, ale ten mi úplně nevyhovoval a přišlo mi to i dost nepraktické například někde na veřejnosti. Kalhotky jsem si oblíbila, mám jich teda víc než jen dvoje, záleží jestli je budeš používat po celý čas nebo jen ke konci či na začátku. Já to to nemám moc silné, tak je používám po celou dobu.

      • #90799
        Zdena Mlasková
        Účastník

        Tak jsem se rozhodla, že je vyzkouším, objednala jsem si zatím sadu dvou kalhotek pro střední a silnou menstruaci a jsem zvědavá jak mi budou vyhovovat, každopádně mi přijde, že ty sady mají za dobré ceny.

    • #87691
      Dita Samarenka
      Účastník

      To je výbornej tip – díky, jsem ráda, že jsem na vaši diskuzi narazila, taky si tyto menstruační kalhotky od Modibodi objednám.

    • #87654
      Denisa Gantová
      Účastník

      Tyto jsou přesně pro Vás https://www.modibodi.cz/rozepinaci/ Mě taky vyhovují.

    • #87635
      Simona Hloušková
      Účastník

      Zdravím, nemáte doporučení na menstruační kalhotky, které by se jednoduše a rychle daly převléknout?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.