nákupy

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petra konečná a poslední změna proběhla před 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #93287
      Danka dana
      Účastník

      Holky potřebovala bych poradit nějakou fakt dobrou zrnkovou kávu pro kamarádku. Já sama kafe nepiju, ale ona ho má moc ráda a často zkouší nové kávy. Nemá ráda takový ten nakyslý konec a chutnají jí oříškové, ovocné tóny. Děkuji za radu. 🙂

      • #93415
        Petra konečná
        Účastník

        Hele tak zkus se podívat sem https://www.coffeespot.cz/darky-pro-zenu/, mají tam jak kafe tak i čokoládičky, mě teda přijde fajn to balení na zkoušku, tam je asi pět druhů kávy na vyzkoušení. Ale mají tóny do čokolády, oříšku a ovoce. Tak třeba se bude líbit. 🙂

    • #91995
      Soňa Koutná
      Účastník

      Vidíte to, to jsem třeba vůbec nevěděla, že na tom opravdu záleží. Myslela jsem si že magnezium je jen jedno a jen se liší od ceny výrobce. Moc vám děkuji za vysvětlení. O kolagenu z moře jsem teda neslyšela taky. 😀 A berete je v kuse nebo stačí třeba měsíc ?

    • #91500
      Natálie Horáková
      Účastník

      Kupujete na webu i vitamíny? Nebo je berete v lékárně? Bych si potřebovala koupit nějaké opravdu účinné magnézium. Poslední dobou jsem strašně unavená a chytám v noci křeče do lýtek, až mě pak bolí dva dny svaly. 🙁 Je v nich nějaký rozdíl?

      • #91553
        Veronika Nováková
        Účastník

        Rozdíl je v nich určitě, rozhodně bych sáhla po přírodnějším produktu než po levných blistrech, které máte v každém obchodě i lékárně. Magnézium je dobré nejen na křeče, ale také pomáhá proti únavě, lepšímu spánku, snižuje krevní tlak, pomáhá i na lepší paměť a mnoho dalšího. Za kvalitní produkt zaplatíte více, ale myslím že se to opravdu vyplatí. Já si kupuji extra silné s magneziem z moře a rozdíl tedy pozoruji.

    • #90358
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Vybírám si nové pantofle do práce, ve kterých mě nebudou bolet nohy. Můžete mi něco ze zkušenosti doporučit?

      • #90377
        Bella 4
        Účastník

        Já nosím pantofle BF. Jsou to zdravotní pantofle a jsou opravdu moc pohodlný i po celém dni, navíc celý kožený a za dost dobrou cenu.

    • #89740
      Danka 88
      Účastník

      Já teda radši nakupuju přímo v obchodech než přes eshopy.

      • #89791
        Kamila Novotná
        Účastník

        Mám to stejně, online nakupování není pro mě to bych se cítila ochuzená 😀

      • #90646
        bertik ber
        Účastník

        Vím přesně co myslíte, kam nejradši chodíte nakupovat oblečení kdo jste z Prahy? 🙂

      • #90683
        Danka 88
        Účastník

        No já mám takových míst víc, ale kdyby měla vybrat jedno tak to asi bude https://galerieharfa.cz ve Vysočanech 🙂

      • #90694
        bertik ber
        Účastník

        Aha super díky zajedu to tam omrknout, jsem tady krátce tak to tady ještě pořád všechno objevuju 🙂

    • #89177
      Andrea Semová
      Účastník

      Kupoval někdo z Vás fotoobrazy? Já nad nimi přemýšlím k výročí.

    • #77002
      LucaMirkova
      Účastník

      Jo nakupuji tam docela pravidelně s přítelem a mají super věci.

    • #77001
      Katka Novakova
      Účastník

      A ty tam nakupuješ?

    • #77000
      LucaMirkova
      Účastník

      Ahoj koukni tady https://www.different.cz/

    • #76999
      Katka Novakova
      Účastník

      Dobrý den kde si nakupujete oblečení, doporučíte mi nějaký dobrý e-shop?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.