neplodnost

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #95203
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Zkoušeli jste nějaké doplňky stravy podporující plodnost? Můžete něco doporučit prosím?

      • #95211
        Jitka K
        Účastník

        Podívej se na Venira.cz, užívala jsem od nich doplněk na podporu plodnosti 😉

    • #92468
      Renata K2
      Účastník

      Nám pomohli na klinice Stellart. Klinika je v Teplicích, líbilo se nám tam nejvíc. Bohužel jsem prodělala pár potratů, bylo to psychicky náročné období. Zvolili pro nás tu nejlepší možnou cestu a zadařilo se. Do dnes jsme jim vděční. 🙂

      • #92584
        Tereza Junová
        Účastník

        To mě moc mrzí, ale jsem moc ráda že se Vám to povedlo. Jsem na tom stejně a už moc nevím z které do které. 🙁 Jakou metodu Vám vybrali, jestli to není tajné? Případně jak to probíhá?

      • #92586
        Renata K2
        Účastník

        Měli jsme IVF s aplikovanou PICSI- zavedení zvolené spermie přímo do vajíčka- laicky řečeno. Plus genetiku. Průběh je od konzultace s lékařem, po vyšetření, přípravy vajíček až po vložení do dělohy. Tady bych to vypisovala dlouho, na stránkách to mají krásně popsané https://www.stellart-clinic.cz/ivf-oplodneni-in-vitro/. A děkujeme. 🙂

    • #91016
      Tereza nováková
      Účastník

      Řeším stejný problém. objednala jsem se na jednu kliniku na doporučení.. tak jsem zvědavá co nám tam řeknou..

      • #91113
        Marie Horáková
        Účastník

        Mohla bych se zeptat o jakou kliniku se jedná??

      • #91143
        Tereza nováková
        Účastník

        Je to tady tato.. https://www.ivf-zlin.cz/ byla mi hoodně doporučovaná když jsem hledala kam jít.. a opravdu jsem na ně četla jen dobré recenze 🙂 Tak jsem zvědavá..

      • #94522
        Anna Mazurová
        Účastník

        My máme s touto klinikou moc pozitivní zkušenost. Podstoupili jsme tam IVF. Samotná klinika na mě už při první návštěvě působila moc příjemně, hezké prostředí, milí lidé. Všechno nám tam detailně vysvětlili, takže jsem z léčby a jejího průběhu neměla takovou obavu. První KET u nás nevyšel, ale na podruhé se zadařilo a teď už jenom čekáme až se malý narodí. Za nás určitě doporučujeme :)).

      • #95938
        Hedvika Malá
        Účastník

        My na kliniku přešli z jiné, po neúspěšném cyklu… Bylo to pro nás dost z ruky, ale naštěstí je v budově kliniky i hotel, to nám moc pomohlo.

      • #91358
        Marie Horáková
        Účastník

        Moc díky za tip na ivf zlín.. hledala jsem právě nějakou kliniku.. protože to opravdu chci řešit..at vím na čem jsem..snad ti to dopadne dobře:-)

      • #91365
        Tereza nováková
        Účastník

        není za co.. snad ti to dobře dopadne 🙂

      • #91405
        Marie Horáková
        Účastník

        Tobě taky :-)) Přeji hodně štěstí

    • #90960
      Marie Horáková
      Účastník

      Ahoj.. řešil tu někdo z vás možnou neplodnost.. ? Nám se pořád nedaří a nedaří.. začínám z toho být nešťastná ..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.