Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Nová sedačka
- Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jolana Hánová a poslední změna proběhla před 3 týdny a 6 dny.
-
AutorPříspěvky
-
-
25. 5. 2026 v 21:15 #114169Gábina StrouhalováÚčastník
Zdravím, my jsme nakonec objednávali taky přes nabytek-natali.cz, protože jsme nikde v okolí nemohli najít sedačku, která by nebyla buď obrovská, nebo naopak úplně tvrdá 🙂 Měli jsme trochu strach objednávat bez vyzkoušení, ale ve výsledku nás překvapilo, jak dobře působí materiál i zpracování. Sedačka dorazila v termínu a všechno proběhlo bez komplikací. Po pár měsících používání pořád vypadá stejně dobře jako na začátku 😊
-
27. 5. 2026 v 23:01 #114223Jolana HánováÚčastník
Za nás taky dobrá zkušenost se stejným e-shopem 🙂 Potřebovali jsme sedačku, na které se dá normálně fungovat každý den s dětmi, ale zároveň aby obývák nepůsobil přeplácaně. Nakonec jsme vybrali jinou, než jsme měli původně uloženou, a sedla nám mnohem víc i barevně do prostoru. A mile mě překvapilo, že když jsme něco řešili kolem dopravy, vždycky se dalo normálně dovolat a komunikace byla fakt v pohodě 😊
-
-
23. 3. 2026 v 21:55 #113090Adéla MachalováÚčastník
Já jsem se taky inspirovala tady ve skupině a objednala sedačku ze stejnýho e-shopu a nelituju. Měla jsem trochu obavy z nákupu online, ale všechno proběhlo v pohodě a výsledek mile překvapil. Sedačka je fakt pohodlná a působí kvalitně, nic nevrže ani se nepropadá. Navíc doručení i montáž proběhly bez stresu, takže za mě určitě doporučuju 👍
-
21. 3. 2026 v 21:40 #113045Dominika MyslínováÚčastník
Holky, tuhle diskuzi jsem objevila úplně náhodou, když jsem taky řešila novou sedačku, a nakonec jsem se nechala inspirovat a objednala z nabytek-natali.cz. Trochu jsem váhala, ale nakonec musím říct, že jsme moc spokojení – sedačka je pohodlná a vypadá přesně jako na fotkách. Oceňuju i to, že komunikace byla v pohodě a všechno proběhlo bez problémů. Celkově za nás dobrá zkušenost a klidně bych ji objednala znovu.
-
15. 3. 2026 v 22:43 #112946Helenka MÚčastník
Máme teď nově tuhle sedačku https://www.nabytek-natali.cz/havana-sedaci-souprava/ a jsme z ní nadšení, je hodně kvalitně udělaná, vypadá skvěle a je pohodlná. Navíc super servis, dokonec nám odvezli starou sedačku a novou vynesli a smonotovali přímo v obýváku 🙂
-
15. 4. 2026 v 15:38 #113467bertik berÚčastník
Tak ta se mi zrovna moc líbí, děkuju za sdílení. Potřebujeme nějakou prostornou a tahle vypadá ideálně a nepůsobí přílis obrovská, super 🙂
-
-
14. 3. 2026 v 22:10 #112918Danka danaÚčastník
Ahoj všem, kde jste objednávali novou sedačku? V okolí v prodejnách jsme nenašli takovou, jakou si představujeme, tak bych byla ráda za doporučení. Moc děkuju za všechny odpovědi 🙂
-
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.