Otěhotnění po IVF

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Otěhotnění po IVF

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #95874
      DanutaTvrn Trvnitá
      Účastník

      Ráda bych se zeptala, jak samotný proces IVF léčby probíhá? Sdílela byste, prosím, některá svoji zkušenost?

      • #95939
        Hedvika Malá
        Účastník

        Ahoj, tak my absolvovali IVF na klinice ve Zlíně. Probíhalo to tak, že jsem nejdřív prošla řadou vyšetření. Byli velmi pečliví, už popravdě nevím, co všechno mi dělali. Součástí IVF u mě byl i odběr vajíček, protože byla možnost ty moje použít. Tam jsem si nějaou dobu píchala hormony k navození zrání většího množství folikulů, proběhl odběr. No a po nějaké době jsem šla na KET. Rozhodli jsme se si připlatit EmbryoGlue, které nabízí jako nadstandard nebo ho potom mají i jako součást věrnostního programu. Byla jsem docela nervózní, jak to vše nakonec dopadne, ale teď už jsem v 36. tt. a vše vypadá naprosto v pořádku :)))).

      • #95923
        Anna Mazurová
        Účastník

        Taky bych byla moc vděčná, za chvíli nás to asi čeká…

    • #94888
      Kateřina Marková
      Účastník

      Hlavně – pokud jste v jejich věrnostním programu a IVF se poprvé nezadaří, nabídnou Vám vám zdarma nadstandardní transferové médium (EmbryoGlue), které pomáhající lepšímu uhnízdění embrya v děloze, takže máte větší šanci na otěhotnění. Nás čeká IVF na této klinice ještě před svátky, tak jsem nervózní už teď.

    • #94836
      Adéla Machalová
      Účastník

      Já jsem byla moc spokojená na klinice IVF Zlín – mají velkou úspěšnost, širokou klientelu i v zahraničí a hlavně skvělý přístup. Před tím jsem byla na klinice v Brně, ale tam jsem byla jen další v řadě, moc se nezajímali. Taky ve Zlíně ke mě přistupují jinak 🙂 Teď podstupujeme s manželem vyšetření a pak by mělo následovat IVF.

    • #94797

      Dobrý večer, máte někdo doporučení na kliniku, kde mají velkou úspěšnost co se týká otěhotnění po IVF

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.