Padání vlasů

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Padání vlasů

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #90500
      Sandra kolářová
      Účastník

      Zdravím ženy, prosím o radu mamince poslední dobou hodně padají vlasy, jasně má už i nějaký věk, ale docela jí to trápí a já bych jí s tím chtěla nějak pomoct 🙂 Poradíte mi jak bych jí mohla pomoct aby jí vlasy tolik nepadaly?

      • #90659
        Jaruna Bystrá
        Účastník

        Byla jsem na tom stejně, měla jsem období, když mi hodně padaly vlasy a začala jsem používat přírodní kosmetiku konkrétně ajurvédskou. Proti padání jsem používala olej, který vlasům navrátil lesk a zastavil padání vlasů a navíc mi i narostly.

      • #90712
        Sandra kolářová
        Účastník

        A myslíš, že by jsi mi mohla napsat něco více o tom oleji?

      • #90828
        Jaruna Bystrá
        Účastník

        To víš , že můžu je to přímo tento olej https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml a začala jsem používat i ty jejich barvy na vlasy, protože jsou šetrnější k vlasům.

    • #90051

      padani vlasů bych řešila hlavě zevnitř, zaměřila bych se na doplnění vitaminů a minerálů a také na kolagen

      • #90108
        Alice Králová
        Účastník

        To jo, to je přesně ono. Šampony jsou fajn, ale taky jsem pro podívat se na životosprávu a zda máme dostatek živin. Můžu se zeptat jaký kolagen užíváte?

      • #90126

        chuťově mi moc sedí kolagen z http://www.naturalprotein.cz, hlavní je tedy to, že mi pomáhá…mám z téhle stránky i další produkty a jsem maximálně spokojená

    • #89729
      Jitka K
      Účastník

      Mám s padáním vlasů taky problém, zkoušela jsem různou kosmetiku i doplňky stravy ale žádný větší efekt se nedostavil, tak já nevím…

      • #89783
        Kamila Novotná
        Účastník

        Já toho zkusila hodně ale nic mi nepomohlo. Pomohli mi až na specializované klinice Clinical Hair & Health a opravdu doporučuju se tam objednat každýmu, kdo má problémy s vlasy.

    • #89150
      Amíra Vofe
      Účastník

      Ahojky,také mě postihlo padání vlasů a ráda bych se zeptala jestli máte s něčím zkušenost, co by mi padání vlasů omezilo nebo zastavilo? Budu ráda za Vaše typy.

      • #89385
        Věra Dřínská
        Účastník

        Zkuste kouknout na notino.cz, mají tam velký výběr vlasových produktů právě proti padání a také zde můžete objednat i různé doplňky stravy na podporu jejich růstu.

      • #89230
        Mirka Nová
        Účastník

        Jediné co mi zabralo na tento problém byla chininová voda, doporučila mi ji kamarádka, že ji používal její manžel proti padání vlasů a že mu to pomohlo, tak jsem to také zkusila a opravdu musím říct, že mi to také zabralo a zastavilo padání vlasů. Je to chininová voda značky Milva.

      • #89285
        Amíra Vofe
        Účastník

        A kde tu vodu koupím, normálně v drogerii nebo jen na netu? děkuji

    • #88135
      leno syko
      Účastník

      Vlasy-levne mají pobočku přímo v Brně kde bydlím. Zajdu se podívat přímo tam. Ráda bych si materiál k prodloužení vlasů vybrala osobně.

      • #88179
        leno syko
        Účastník

        Vybrala jsem si k prodloužení vlasů clipy.

    • #87903
      Nikola Černá
      Účastník

      Ahoj, tento problém jsem taky řešila a pomohly mi produky (šampon, koncidionér a maska) na podporu růstu vlasů od dr Santé. Používám je už dlouhodobě a vlasy mi padají značně méně.

    • #87896
      domuska syk
      Účastník

      Při padání vlasů jsem si pomohla jejich prodloužením a zároveň zahuštěním.

    • #87868
      Emma Hudcová
      Účastník

      Taky mi jejich produkty pomohly, mají super šampón https://www.milva.shop/milva-sampon-chinin-forte-200-ml/ ale i vodičku s chininem.

      • #87932
        aleninka. let
        Účastník

        Kde jste si vlasy nechala prodloužit?

      • #88023
        domuska syk
        Účastník

        Kamarádka mě poradila http://www.vlasy-levne.cz.

      • #87935
        Dita Samarenka
        Účastník

        Určitě vlasy zbytečně nezatěžovat prodloužením! Pozor na to, padaly by ještě více!! Jediné řešení je o vlasy pečovat – používat výbornou kosmetiku, která vlasy nezatíží. Určitě je ani zbytečně nefénujte, netočte do ručníku, nechte je volně. Značka Milva je výborná, mluvím ze své zkušenosti.

    • #87820
      Dita Samarenka
      Účastník

      Dobrý den, za mě jednoznačně doporučím šampon a kondicionér značky Milva. Díky obsahu chininu se padání vlasů úplně zastavilo a začínají mi zase růst vlasy. Navíc je kosmetika za fakt nízké ceny, ale kvalita je na vysoké úrovni.

    • #87804
      Stáňa Valkounová
      Účastník

      Zdravím, holky pomůžete – hrozně mi teď na podzim padají vlasy – jsou to fakt chomáče a bojím se, že budu brzo bez vlasů 🙁 Nemáte někdo osvědčený tip – jak to padání zastavit? Poradíte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.