padání vlasů

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum padání vlasů

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Renata K2 a poslední změna proběhla před 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #92293
      Tereza Junová
      Účastník

      Prosím Vás a co barvení přírodníma barvama? Mamka by to chtěla vyzkoušet, tak jí dělám průzkum. Zkoušela jste některá, který barvy jsou nejlepší? Nebo to doopravdy není tak super na ty vlasy? Mamka se barví na takovou středně hnědou.

      • #92457
        Renata K2
        Účastník

        Určitě je to pro vlasy mnohem lepší než chemické barvy. Já je používám už pár let a neměnila bych. Vlasy se mi zlepšily, zpevnily a přestali vypadávat. Nemám už je ani jako chemlon co dříve. Samozřejmě chce to obměnu kosmetiky na vlasy na přírodní bázi, aby vše fungovalo jak má. Můžete se podívat tady https://www.khadi.cz/barveni-vlasu-krok-za-krokem, mají tam vše vysvětleno. Nakupuji tam a jsem spokoojená. 🙂

    • #92208
      Erika Rezá
      Účastník

      Zkoušel jste někdo prodloužení vlasů? Já nemám s padáním problém, ale mám je málo husté.

      • #92312
        Teodora Nová
        Účastník

        Mám dobrou zkušenost s materiálem k prodlužování vlasů od vlasy-k-prodlouzeni. Je kvalitní z pravých lidských vlasů.

      • #92376
        Erika Rezá
        Účastník

        http://Www.vlasy-k-prodlouzeni.cz mají pobočku v Brně, byla jsem se tam podívat, nabídli mě prodloužit vlasy přímo u nich. Na doporučení jsem zvolila metodu Tape.

    • #92042
      Vivinka lu
      Účastník

      Mého manžela hodně trápí, že mi vypadaly vlasy. Kupuje si speciální šampony, ale asi už je pozdě nebo to na to nestačí a hodně ho to trápí. Hledáme nějaké řešení a přemýšleli jsme i nad transplantací vlasů, nemáte někdo zkušenost případně znáte někoho kdo na tom byl a je spokojený?

    • #91201
      Jitka K
      Účastník

      Mně s tímhle konečně pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ šla jsem tam na trichologické vyšetření, kde zjistili v čem je problém a pomohli mi to dát do pořádku 🙂

      • #91260
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Aha to slyším poprvé, jak to vyšetření probíhá a jak dlouho trvalo než se ti to teda spravilo?

      • #91391
        Jitka K
        Účastník

        To ti vlastně jenom jezdí takovou kamerkou po hlavě 🙂 no u mě to bylo na 4 měsíce, ale to bude asi u každýho jinak 🙂

    • #91098
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Měla jsem podobný problém.. a ségra mi koupila balíček komplexní péče.. je sice trošku dražší ale opravdu se vyplatí 🙂

      • #91115
        Tereza nováková
        Účastník

        Fakt jo?? A od jaké značky to je??

      • #91258
        Zuzana Bulharová
        Účastník

        Je to konkrétně tady tento balíček 🙂 https://shop.tomasarsov.cz/vypadavani-vlasu-podpora-rustu-vlasu/ já to beru už druhý měsíc.. a jsem zatím spokojená 🙂 Šampon je super a kondicionér.. jestě to obsahuje sprej na vlasy a doplněk stravy na podporu růstu vlasů 🙂

      • #91551
        Veronika Nováková
        Účastník

        Jo tahle řada je fakt skvělá. Používá jí mamka a má teda vlasy neskutečně husté a krásně jí rostou. Po prodělané nemoci jí začali hrozně vypadávat, tak šla do tohoto Hair Booster a super výsledek.

      • #91357
        Tereza nováková
        Účastník

        Tak to je super tip.. moc díky na tuto kosmetiku od tomasarsov už jsem koukala..ale nenapadlo mě si ji pořídit..tak to zkusím.. uvidím jak to bude fungovat na mě 🙂

      • #91364
        Zuzana Bulharová
        Účastník

        nemáš vůbec zač .-) zkus a uvidíš 🙂 já jsem s tím moc spoko

    • #91033
      Sandra kolářová
      Účastník

      Problém mám stejný, ale vůbec nevím co na to.. nepomáhá mi nic co jsem zatím zkoušela…Takže se ráda připojím k diskuzi a nechám si něco doporučit..

    • #91014
      Tereza nováková
      Účastník

      Dobrý večer.. mám velký problém s vlasy.. hrozně moc mi začaly během těhotenství padat.. a mám je mnohem řidší.. měli jste nějaký podobný problém.. pomohlo vám třeba nějaké sérum nebo tak něco?? budu ráda za tipy 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.