Péče o pleť, vlasy a nehty po čtyřicítce

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Péče o pleť, vlasy a nehty po čtyřicítce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #90595
   Danka 88
   Účastník

   Ahoj, také se přidávám s výbornou zkušeností s produkty s colostrem. Hodně jsem si o tom načetla a hledala české výrobce a nejlepší za mě Colvia. Mají efektivní produkty, ať už vitamíny, tak kosmetiku a mají to vše přehledně popsáno, blog s informacemi a různými postřehy.

  • #90576
   Soňa Koutná
   Účastník

   Ahoj holky,

   já mám velmi dobré zkušenosti s kosmetikou a vitamíny z Colestrem. Poradila mi to kožní lékařka, když se mi velmi zhoršila pleť po porodu a také po odstavení kojení dcery.
   Vyzkoušela jsem nejprve na sobě kosmetiku a vitamíny a po měsíci užívání se mi výrazně zlepšila pleť a vlasy, rostly mi takový ty baby vlásky a tak jsem koupila kojenecké mléko a rýžovou kaši s colestrem pro malou a od té doby, co pravidelně dokrmuji není tolik nemocná, dětská lékařka mi říkala, že po odstavení kojení je to dobrý doplněk stravy pro podporu imunity.

   • #90589
    Bella 4
    Účastník

    Ahoj,
    také mám s Colostrem výbornou zkušenost.
    Kupovala jsem mamince balíček krémů a vitamínů colostrum a po měsíci užívání se jí zlepšila struktura pleti. Má hluboké vrásky, je jí už přes padesát let, ale tohle jí dost pomohlo, že ta pleť obecně vypadá zdravěji a je rozzářenější.
    Používám taky a zlepšila se mi spíše kvalita, pupínky a jizvičky se rychleji hojí a netvoří tolik.

  • #90532
   Alizee Kmetová
   Účastník

   Já jsem objevila úžasný krém na povadlou pleť. Dlouho jsem nemohla najít nic co by mi pleť viditelně zpevnilo a omladilo a tohle je pro mě úplný zázrak https://www.byfemme.cz/turnover-unit-feel-cream/

  • #90459
   Petra konečná
   Účastník

   Ahoj, mamka používá teď tohle sérum: https://www.topvet.cz/pece-o-ocni-okoli/60496-hyaluronove-serum-s-hadim-jedem a ještě jsem jí koupila krém na celý obličej s tím hadím jedem a je vidět, že to fakt pomáhá. Vrásky jí ustupují a má takovou vyhlazenější pleť. 🙂 Takže vím po čem sáhnu, až to bude potřeba. 😀 A jinak teda i nějaké vitamínky a správná strava, to je největší pomocník.

   • #90937
    Soňa Koutná
    Účastník

    Hele já tam taky kupuji produkty, ale s kosmetikou s hadím jedem nemám zkušenosti, dobrý tip, díky.
    Mně se na pleť a vlasy osvědčil jejich mořský kolagen. Jako jeden z mála nesmrdí po rybině. Brala jsem ho spíše jen jako doplněk stravy, ale po měsíci mi začaly dost houstnout vlasy a zlepšila se mi pleť.

   • #90630
    Helena Karasová
    Účastník

    Ti mají skvělé přípravky. 🙂 Používám ten krém a je teda skvělej! 🙂 Ta pleť je potom opravdu hodně příjemně hydratovaná a vypnutá. Kupuji tam už delší dobu více kosmetiky i doplňky stravy a jsem spokojená. 🙂 To je taky určitě dobrý tip, nějaký sirup na klouby, spánek atd. 🙂

  • #89732
   Danka 88
   Účastník

   Já bych byla ráda za doporučení na nějaké vitamíny, ideálně nějaký komplex aby se to snáz užívalo.

  • #89129
   Jana Havlová
   Účastník

   Já kupuju https://www.orcacollagen.cz/ Je nabitý účinnými látkami a jde o rybí, za studena hydrolyzovaný kolagen, ten je nejúčinnější. Doporučím se přihlásit i k jejich členství – nabízí dost výhod a dopravu zadarmo.

  • #89058
   Ella Nováčková
   Účastník

   Moc díky, napíšete mi ještě , jaký kolagen kupujete – na trhu je jich hodně a nevím, jestli koupit rybí, hovězí, hydrolyzovaný …

  • #89029
   Jana Havlová
   Účastník

   Já jsem začala užívat kolagen a bylo to fakt super rozhodnutí. Výrazně se mi zlepšila pleť – je hydratovanější, svěží a vyhlazená, navíc funguje i na vlasy a nehty. Není potřeba užívat nic jiného.

  • #89004
   Ella Nováčková
   Účastník

   Zdravím všechny, poradíte jak kolem čtyřicítky pečovat o pleť, vlasy, nehty? Napíšete mi své tipy a rady?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.