Praha a program pro velké i malé

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Praha a program pro velké i malé

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #95983
   Jana Vavříková
   Účastník

   V Praze je fajn Dinopark na Praze9, nebo Zoo v Tróji – to je na celý den nebo muzeum fantastických iluzí.

  • #95980
   Danka 88
   Účastník

   Určitě doporučím https://svetmeduz.cz/. Nám se tam moc líbilo. Určitě lepší jít tam v týdnu než o víkendu, to je tam méně lidí. Je to na Arkády Pankrác. Nepoplést si to s expozicí co je teď na Výstavišti, tam je výstava mořského světa, ale medúzárium je pouze na Arkádách. 🙂 Je to třeba tak na 30-60 minut. Je tam i občerstvení, audiovizuální efekty a nahoře na střeše je i hřiště pro děti. 🙂 Určitě doporučíme dále Zoo dle počasí, případně i Májaland, tam se nám také moc líbilo.

   • #96028
    Veronika Nováková
    Účastník

    Moc děkuji za tipy! Do Světa Medúz se chceme podívat určitě. Moc se mi líbí co jsem viděla na jejich stránkách a i facebooku, takže to je jasné. Navíc tam kamarádka byla a také si to moc chválila. Májalad teda neznáme, takže tam se taky mrknu, to by mohlo děti zabavit. 🙂

  • #95827
   Veronika Nováková
   Účastník

   Dobrý den dámy, chtěla bych se zeptat co navštívit s dětmi v Praze? Příští měsíc tam jedeme na pár dní na návštěvu a ráda bych měla trochu „strýčka“ a udělala si dopředu nějaký přibližný program. Jak venkovní tak i klidně kryté atrakce či nějaká muzea?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.